Hintli Gelin Saçı Modelleri!

Her gelin için en önemli şey saçları ve makyajıdır. Düğün günü bunalıma girmemek için öncesinde seçtiği saç modelini yaptırmak isteyen gelinlerimiz için farklı bir saç modelleri anlatacağız bugün. Bu günkü saç modelleri konumuz hintli gelin saçı modelleri!

Saçlarımı salık bırakmalı mıyım? Salık saçlar acaba kötü mü görünür? Bu soruların hepsine birer birer cevap bulacağız.

HİNTLİ GELİN SAÇI MODELLERİ

Geleneksel bir Hint düğüne gelince, basit ve şık bir topuzla rahatça gidebilirsiniz. Bu zarif topuz stili, bir gelinliğin üzerine yapılması gereken en güzel modellerden biridir. Saçlarımız düzgünce yerinde tutar ve bozulmasını engeller. Sade bireysel çiçekler de, görünüme güzel bir dokunuş katar.

Hint düğünü saç modelleri

Gevşek örgülü saçlar;

Saç maşası ve saç spreyi ile kolayca yapacağınız bu modele kuaföre ihtiyaç duymadan kendiniz yapabileceksiniz. Harika bir Güney Hintli gelinlere benzeyeceksiniz.

Hint düğünü saç modelleri

At kuyruğu modelleri;

Mükemmel havalı bir görüntü sağlayan bu saç stili sizlere ayrı bir hava katacaktır. Dalgalı at kuyruğu modelleri ile gelinin ne kadar şık göründüğü konusunda şüphe duymamıza gerek bile yok.

Hint düğünü saç modelleri

Kolay çiçekli örgü modelleri;

Hint düğününde çiçekler ayrı rol oynamaktadır. Çiçekli saçları çok tercih eden ve onların geleneği haline gelen bu saç modellerinden çiçekli örgü modeli sizlere ayrı bir hava katacaktır.

Hint düğünü saç modelleri

Kolay dalgalı saç modelleri;

Basit dalgalı saçlarla düğüne sade ve şık olmak elinizde. Yapmanız gereken tek şey şık ve saçlarınıza dalga sağlamak. Hint düğünlerinden en çok kullanılan saçlar dalgalı ve topuz saçlardır. Yukarıda sizler de anlamışsınızdır ki çiçek bu düğünlerin olmazsa olmazlarıdır.

Hint düğünü saç modelleri

Sitemiz de beğendiğiniz gönderileri bizlere yorum aracılığıyla iletebilirsiniz. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilir, üzerine dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme elde edebilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yorumlar kapatıldı.