Kahküllü saçlar için moda önerileri.

Uzun,orta,kısa saçlar için kahkül saç modeli son zamanlarda hızla trend olmuştur. Kahkül saç modelleri her seferinde sürekli bir değişim içerisindedir. Örgüler, topuzlar bütün saç modelleri ile kombinlenebilen bir saç modelidir. Yıllardır tercih edilen ve bir kere tercih ettikten sonra vazgeçilemeyen bu saç modeli daha uzun yıllar popülaritesini kaybetmeyeceğe benziyor.

Kahkül saç modelleri 2018

Kahkül saç modeli kestirmeye karar veren kadınlarımız çok dikkatli davranmaları gerekmektedir. Kahkül saç modeli bazı kadınlara çok yakışırken bazı kadınların da yüzlerini kapatmakta hatta karartmaktadır. Kahkül saç modeli yaz aylarında sıkıntı verebilecek saç modelleri arasındadır. Yaz aylarının sıcaklığıyla terleme yapabilir ve sizleri rahatsız edebilir. Kahkül saç modelleri genel olarak bir kaç yaş küçülttüğünü veya küçük gösterdiğini söyleyebilir.

Bir çok kadın kahkül model kestirirken kararsız kalmaktadırlar. Kahkül saç modeli cesaret isteyen saç modelleri arasında yer almaktadır. Fakat o cesareti yakaladıktan sonra bu saç modelinden vazgeçemeyeceksiniz.

Kahkül saç modelini seçerken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus yüz şeklinizdir. Kahkül saç modeli her yüz tipine uyum sağlamamaktadır. Elmacık kemikleri çıkık kişilere, üçgen yüzlülere çok yakışan bir saç modelidir. Uzun yüzlülere yüzü kapattığı için daha çok yakışmaktadır.

Kahkül Saç modeli kimlere yakışır yazımıza ulaşmak için–> Yüzünüze Göre Kahkül Modelleri

 KAHKÜL SAÇ MODELLERİ

Kahkül saç modelleri kısa, orta, uzun her saç uzunluğuna yapılan saç kesim modelidir. Genellikle kısa saçlarda tercih edilen kahkül saç modeli;

  • Çene uzunluğunda bob kesim
  • A kesim kısa saç modeli
  • Açılı bob kesim
  • Dalgalı kahkül

gibi birçok bob kesimlerde sıkça tercih edilmektedir.

Saç Kesim modellerine ulaşmak için –> Saç Kesim Modelleri 2019 Trendleri.

Aşağıda ki galerimizde bütün kahkül saç kesim modellerine ulaşabilirsiniz. Galerimiz tam boyutta gösterim yapmaktadır. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.


 

 Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın