Kısa Saç Modelleri 2019 Yeni Trendler!

Kısa saç modelleri; yıllardır gelen süreçte en çok tercih edilen saç modelleri arasındadır. Kısa saç kullanış olarak fazlaca rahat ve şıklık olarak tüm saç modellerinden önce gelmektedir.

Kısa saç stili çok uzun olmayan saçların alına ve kaşlara değmesi olarak yeni bir trend oluşturulmuştur. Bu genel olarak saç modeli olarak algılansa da bob ve lob kesim saç kesim modellerinin bir trendidir. Bu trend doğrultusunda ortaya çıkan ve gün geçtikçe tercih edilemeye devam eden bu saç modeli gerçekten inanılmaz! Kısa saç modeli kadınlara seksi bir hava katarak bir yandan da belirginliği ve kadınsılığı öne çıkarır.

Kısa saç modeli biraz cesaret isteyen saç modellerinden birisidir. Kısa saç modelini tercih ederken ilk olarak yapmanız gereken şey yüz şeklinizi belirlemektedir. Yüz şeklinizi belirledikten sonra bob ve lob saç kesimlerinden birisini tercih edebilirsiniz. Pixie saç modeli Ülkemizde peri kesim olarak bilinen ve yeni trend olan saç modellerinden birisidir.

Pixie saç modellerine ulaşmak için –> Peri Kesim Saç Modelleri

Kısa kesim saç modelini tercih ederken fazla riske girmeden bir an önce kısa saç modeline geçiş yapmayınız. Yüz şeklinizi belirledikten sonra kuaförünüzle görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Ülkemizde genel olarak çok kısa saç modellerini tercih edemiyoruz. Genel olarak bob ve lob kesim saç modelleri tercih edilmektedir.

Kısa saç modeli dendiğinde aklınıza gelen saç modellerinden tamamen uzaklaşın. Yeni yılda trend olacak ve bu seneden trendliğini sürdürecek saç modellerini sizler için derledik.

BOB & LOB KESİM SAÇ MODELLERİ 2019

Galerimizde fotolar tam boyutta incelenebilir olup, Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Yukarıda fotolar da gördüğünüz gibi kısa saç modellerinde en çok tercih edilen saç kesim modeli bob ve lobtur.

Bob ve lob kesim saç modelinin farkı birisi ense hizasında diğeri ise çene hizasında kesilen saç modelidir. Ülkemizde en çok tercih edilen trend saç kesim modellerinden birisidir. Bu saç kesim modeli yıllarca trendliğini kaybetmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

2019 KISA SAÇ MODELLERİ

Yukarıda gördüğünüz kısa saç modelleri renk ve kısalık olarak çok tercih edilmemektedir. Çünkü biz kadınlar kolay kolay tercih edemeyiz ve çok kısa saç modelini kullanamayız.


Kısa saç modelleri her zaman sizlere kolaylık sağlayacaktır. İşe giderken yada acil bir işiniz olduğun da her an hazırsınız demektir. Saçlarınıza küçük dokunuşlarla dalgalanmalar yapabilirsiniz. Her saç modelini kolayca uygulayabilirsiniz. Zahmetsiz ve şık bir saç modeli olan kısa saç modeli daha uzun yıllar en çok tercih edilen saç modellerinden birisi olacağına eminiz.

Site ana Sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın