Küllü Kahve Saç rengi ile 2019 Modası!

Son zamanlar da en çok tercih edilen saç renkleri arasında olan kahve saç renkleri yeni yılda da bir çok seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Son zamanlarda sosyal medyalarda karşımıza çıkan bu saç rengi gri yansımaları ile yeni yılın trendleri arasında yer almaya başladı.

Doğal renklerden hoşlanan kadınların bir daha vazgeçemeyecekleri bu saç rengi sizleri genç gösterecektir. Bir çok saç rengi deneyip de hala saç rengi konusunda kararsız kalıyorsanız bu saç renkleri sizlere ideal olacaktır. Bu saç rengini evinizde yada kuaförünüzde deneyerek istediğiniz renge ulaşmak mümkün. Ama kızıl ve bakır saç rengine sahipseniz istediğiniz saç rengine ulaşma konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey iyi bir kuaför yada evde kendiniz boyayacaksanız kullanım talimatlarına bire bir harfiyen uymaktır.

KÜLLÜ KAHVE KİMLERE YAKIŞIR?

Buğday ve esmer tenli kadınlara her tonu harikulade şekilde yakışan ve şık göstermektedir. Küllü kahve saç rengi beyaz tenli ve sıcak alt tonlu kadınlara da çok yakışmaktadır.

Cilt alt tonunuzu öğrenmek için –> Cilt alt tonları.

KÜLLÜ KAHVE SAÇ MODELLERİ

Küllü kahve saç rengi bir çok saç modeli ile uyum sağlamaktadır. Son zamanlarda düz ve dalgalı saçlarla daha çok yakıştığını ve ünlülerin bu saç rengini düz ve dalgalı modellerle tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Doğal görünüme sahip olan bu saç rengini yaptırdıktan sonra pişman olmayacak ve sonrasında da bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın