Leyla Lydia Tuğutlu saç rengi ve saç modelleriyle göz alıcı!

Leyla Lydia Tuğutlu; 1989 Berlin doğumlu oyuncumuz ES-ES dizisinde oyunculuk kariyerine başlamış olup sonrasında Kirli Beyaz, Karadayı, Tatlı İntikam, Bu şehir Arkandan gelecek dizilerinde boy göstermiştir. Karadayı dizisinde adından baya söz ettiren ve oyunculuğu ile dillerden düşmeyen oyuncumuz dizide Songül karakterine hayat vermiştir. Son zamanlar da reytinglerden düşmeyen Kızım dizisinde rol alan oyuncumuz Candan karakterine hayat vermektedir.

leyla lydia saç

Dizilerinin dışında Çağatay Ulusoy ile Delibal filminde başrol oynayan oyuncumuz şimdiler de Cebimdeki Yabancı filmiyle beyaz perdede rol alacak. Dizisiyle oyunculuğuyla dillerden düşmeyen oyuncumuz saç modelleri ve saç rengi ile de herkesin beğenisini kazanmayı başardı.

Sizler için derlediğimiz saç modelleri ve saç rengi yazımızda fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

LEYLA LYDİA TUĞUTLU SAÇ MODELLERİ

Oyuncumuz saç modeli olarak sıklıkla bukleli ve dalgalı saç modellerini tercih etmektedir. Bir zamanlar küt saç modellerine de tercih eden oyuncumuzun saç modellerini sizler için uzun uzun derledik. Galerimizde detaylıca inceleyebilirsiniz. Buyurun işte o modeller;

Leyla Lydia saç

Leyla Lydia saç rengi

Leyla Lydia saç rengi

Leyla Lydia saç rengi

Leyla Lydia saç rengi

LEYLA LYDİA TUĞUTLU SAÇ RENGİ

Saç rengi olarak kahve tonlarını tercih eden oyuncumuz doğal ve şık olan bu renkten vazgeçemiyor. Saç renginiz de değişiklik yapmak istiyorsanız bu saç rengini ısrarla tavsiye ederiz.

Leyla Lydia saç modeli

Leyla Lydia saç modeli

Leyla Lydia saç modeli

Leyla Lydia saç modeli

Site ana sayfası –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın