Uzun Saçlar için Kolay ve Rahat Model önerileri!

Uzun saçlar bakımı zor ve zahmetli saçlardır. Gündelik hayatında uzun saçları ile uğraşmayı seven yada saçlarından dolayı işine, okuluna, buluşmalara geç kadınlar bu yazımızı sizler için hazırladık. Uzun saçlarınız var ve nasıl bir model yapacağınız konusunda fikriniz yoksa sizler için derlediğimiz saç modellerimize geçelim.

kolay ve rahat saçlar

Bu saç modellerini gündelik hayatta, konserlerde, açık alanlarda genel olarak her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun saçlarınıza şekil vermeye üşeniyorsanız bu saç modelleri sizler için birebir. İlk olarak örgü ve kolay topuz modelleri ile başlayın. Bu modellerin kolay olması sizlere vakitten kazandıracaktır. Günlük yaşantıda zaten çoğu  kadın topuz yada örgü saç modellerini tercih etmektedir. Uzun saçlar için birebir olan bu modelleri kadınların kolaylıkla evlerinde yapabilecekleri saç modellerindendir. Bizler sizlere bu modellerin dışında dağınık topuz modelini öneriyoruz. Yapımı kolay ve bir hayli trend olan bu saç modeli yıllardır kadınların en çok tercih ettiği saç modeli arasında yer almaktadır.

Yavaş yavaş saç modellerimize geçelim.

kolay saç modelleri

Yandaki saç modelimiz günümüz gelinleri için tasarlanmış şık ve sade bir modeldir. Zamanlar gündelik hayatta da kullanılmaya başlanan modellerden birisi.

 

 

 

 

Uzun saçlar kimi kadınlar için eğlence, kimi kadınlar için işkence olmuştur. Sizler saçlarınızı seven ve farklı saç modelleri denemeyi tercih eden kadınlardansanız eğer aşağıda galerimizde farklı modelleri keşfetceğinize eminiz. Bu saç modelleri genellikle günlük yaşantıda çok rahatça kullanılabilmektedir. Genel olarak dikkat etmeniz gereken tek şey yüzünüze uygun saç modelleri tercih etmek. Yüz şeklinizi belirlemeli ve ona göre bir seçim yapmalısınız.

Uzun Saç modelleri

Uzun Saç modelleri

Uzun Saç modelleri

Uzun Saç modelleri

Uzun Saç modelleri

Uzun Saç modelleri

Aradığım modeller tam olarak bunlar değil diyorsanız sizleri Uzun Saç modelleri 2018 Modası adlı yazımıza davet ediyoruz.

Yazımıza ulaşmak için tıklayınız–> UZUN SAÇ MODELLERİ 2018 MODASI

Yukarıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz yada istediğiniz modelleri bizlere yorum aracılığıyla iletebilirsiniz.

Site ana sayfası için tıklayınız–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın