Melisa Aslı Pamuk saç rengi ve saç modelleri!

Melisa Aslı Pamuk; 1991 Doğumlu oyuncu ve modelimiz. Hollanda vatandaşı olan oyuncumuzun kariyeri ve hayatı Hollanda’da başlamış olup sonrasında Miss Turkey yarışması için okulunu dondurmuştur. Hollanda’da bir sinema filminde başrol oyuncusudur. Sonrasında Türkiye’de birçok filmde rol alan oyuncumuz sonrasında dizi hayatına geçiş yaparak Yer Gök Aşk, Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda gibi büyük projelerde başrol oyunculuğu yapmıştır. Kara Sevda dizisinde Asu karakterine hayat vermiştir.

Melisa Aslı Pamuk Saç

Son zamanlarda Çarpışma dizisinde boy gösteren oyuncumuz dizide Cemre Gür karakterine hayat vermektedir. Dizi konu ve olay örgüsü olarak adından baya söz ettirirken oyuncumuzun da gerek oyunculuğu ve karakteri gerekse saç rengi ve modelleri olarak herkesin beğenisini toplamayı başarmıştır.

Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Yorum bizlere ulaşabilirsiniz.

MELİSA ASLI PAMUK SAÇ MODELİ

Sıklıkla dalgalı saç modellerini tercih eden oyuncumuz zaman zaman fönlü ve kıvırcık saç modellerini de tercih ettiğini görmekteyiz. Aşağıda galerimizden sizler de detaylıca inceleyebilirsiniz.

Melisa Aslı Pamuk Saç Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

MELİSA ASLI PAMUK SAÇ RENGİ

Doğal saç rengi siyah olan oyuncumuzun doğal saç rengini son zamanlarda tercih ettiğini söyleyemeyiz. Saç rengi olarak kahve tonları saçları tercih eden oyuncumuzun ten rengi ve saç rengi uyumunun çok güzel olduğunu söyleyebiliriz.

Melisa Aslı Pamuk Saç
Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

Melisa Aslı Pamuk Saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın