Trend Saç Modelleri ve renkleri ile 2018-2019 yılına hazır olun!

Yılın sıcak aylarında iş , okul hayatından bunalıp hepimiz tatil yapmak istiyoruz. Bütün kışın verdiği yorgunlukları deniz , havuz , temiz hava gibi aktivitelerle üzerimizden atmak istiyoruz. Bu yıl saçlarında renk ve model değişikliği yapmak isteyenlerdenseniz yılın trend saç modellerine hazır olun! Sizler için derlediğimiz bu saç modelleri hem havanızı değiştirecek hemde istediğiniz modellerden yada sevdiğiniz modellerinden hepsini yapmanıza imkan tanıyacak!

TOPUZ STİLLERİ

Topuz saç modelleri yıllardır süregelen en trend saç modelleri arasında yer almaktadır. Popüler yapısını hiçbir zaman kaybetmeyen bu saç modeli ister düğün ister balo olsun. Yada gündelik hayatınızda çok rahat yapabileceğiniz, kullanabileceğiniz saç modelleri arasındadır. Topuz saç modeli ile şu sıcak günlerde sahillerde, iş yerlerinde en sık karşılaştığımız saç modelidir. Rahat oluşu ve kolay hazırlanışıyla beraber serin tutmaya faydası çoktur.

HAFİF DALGALI SAÇ MODELLERİ

Ortadan ikiye ayrılmış saçlar ve pratik yapımıyla en çok tercih edilen modeller arasından bir başkası olan hafif dalgalı yani çok belli olmayan dalgalı saç modelleri ile yaza hazırsınız. Hollywood yıldızlarının daha çok tercih ettiği bu model bu yıl ülkemizde de çok tercih edilir hale geldi.

AT KUYRUĞU SAÇ MODELLERİ

Bu yıla hızlı giriş yapan modellerden biriside tepeden at kuyruğu saç modelleridir. Topuz saç modeline benzeyen fakat daha kolay yapılan en çok tercih edilen modeldir. Saçlarınızın uçlarını düz veya dalgalı kullanmanıza göre sizlere farkı bir hava katacaktır. Bu yıl düğün yapanlar bu saç modeli ile sırtı açık bir gelinlik kombini yapmıştır. At kuyruğunuz ne kadar sıkı olursa size o kadar güzel bir hava katacaktır.

KAHKÜL SAÇ MODELLERİ

Geçen yıldan popülerliğini koruyan saç modeli olan kahkül saç modelleri bu yılda zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Geçen yıldan kalan kahkül modeliniz var ve kahkülleriniz uzadıysa sakın kestirmeyin. Bu yılın yeni modası uzayan kahküllü saç modelleri. Yüzün iki yanından sarkan saçlarınız, kısa ve orta uzunlukta rahatlıkla kullanabilirsiniz.

ISLAK SAÇ MODELLERİ 

Yıllar öncesinden gelen bu moda bu yıl tekrar alevlendi. Eskiden jöle ve benzeri saç ürünleri yardımıyla saçların ıslak gibi göstererek, saçlarımızı geriye tarardık. Peki bu ıslak saç modellerini nasıl yaparız diyorsanız şöyle anlatalım. Islak saçlarınıza uygulayacağınız bol köpük ve sprey yardımıyla bu görünüme kavuşabilirsiniz.  Özel günlerde veya gece çıkarken kullanabileceğiniz bu model size modern bir hava katacak.

KIVIRCIK SAÇ MODELLERİ

Doğal kıvırcık saç modeline sahipseniz ilk olarak çok şanslı olduğunuzu belirtmek isterim. Bu yılın bir diğer saç modeli ise kıvırcık saç modelleri. Yıllardır süregelen bu model bu yıl biraz değişip renk değişikliği yolunda ilerliyor. Bu yıl daha sıcak saç rengiyle tercih edilen bu saç modeli sizler için renklerini de derledik. Bu yılın en çok tercih edilen kıvırcık saç renkleri; bal ve karamel.

DİPNOT: Beğendiğiniz saç modelleri yorum aracığıyla bizlere iletebilirsiniz. Bütün galerimizde fotolara tıkladığınızda tam boyutta görebilirsiniz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Saç Modelleri Kategorisi –> Saç Modellerine Dair Herşey

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın