Mezuniyet Balosu Saç Modelleri Trend Modeller Burada!

Mezuniyet her öğrencinin başından geçen olaylardır. Mezuniyet denilince akla kep töreni, diploma teslimi, güzel bir yemek ve gecesinde sınırsız eğlence demek oluyor. Sabahlara kadar süren bu eğlence klasiğinde saçlarınıza nasıl bir model yapacağınıza ve bu modelin nasıl bozulmadan sabit bir şekilde duracağına karar verdin mi?

Mezuniyetler güzeldir herkes o koskoca yıllarından hızla geçmesinden sonra o günü hem duygusal hemde eğlence ile karşılarlar. Mezuniyetlerin olmazsa olmazları tabi ki de törenlerdir. Mezuniyet törenlerinde çoğu öğrencimiz gün boyu ayakta kalır ve o kep atılana kadar -son ana kadar- hep saçlarda kalır. Takmak istemiyoruz diyebilirsiniz fakat kepsiz mezuniyette olmaz baştan söyleyelim. Yavaş yavaş ince detaylara geçelim.

Mezuniyet balosunda en önemli noktalardan birisi elbisedir. Elbisenize karar verdikten sonra saç modeli seçmeniz gerekir. Kepsiz mezuniyet törenlerinde de saçlar çok önemlidir. Saç modeli seçerken öncelikle günün yoğunluğunu düşünmeniz gerekmektedir. Saçlarınızın ne kadar dirençli ve kuvvetli olması gerektiğini düşünün. Öncelikle yüz şekliniz ve teninize göre bir saç modeli seçmelisiniz. O gün sizlerin en unutulmaz anılarından birisi olacaktır. Selfieler, Sosyal medyalara atılacak olan o fotolar ve hatıra olarak kalacak olan basılı fotolarda saçlarınızın dağılmış şekilde olması sizleri üzecektir.

MEZUNİYET SAÇ MODELLERİ 2019

Yukarıda galerimiz de gördüğünüz üzere mezuniyet saç modellerinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında;

  • ÖRGÜ MODELLERİ
  • DALGALI MODELLER
  • KIVIRCIK SAÇ MODELİ
  • DAĞINIK TOPUZ MODELİ
  • TOPUZ STİLLERİ

tercih edilmektedir. Bu modeller arasından saçlarınızın en az bozulma ihtimali olanı tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Saç modelinizi seçtikten sonra sıra geldi makyajınıza. Saç modelinizi en iyi şekilde gösterecek olan saç makyajınızı tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır.

Makyaj konusunda bizlerin tercihi porselen makyajdır. Sonuçta bugünü hayatınızda bir kez yaşayacaksınız ve bizce kusursuz olmalıdır.  Porselen makyaj konumuzu biz sizler için zaten derlemiştik. O zaman sizleri porselen makyaj konumuza davet edelim.

Yazıya ulaşmak için–> Porselen Makyaj Nasıl Yapılır?

Eğer farklı marjinal saç modelleri tercih etmek isterseniz onlarda sitemizde mevcut. Unutmamanız gereken tek nokta kep olacaktır ve saçlarınızı gün boyu bozulmadan nasıl koruyacağınız olmalıdır.

SİTE ANA SAYFASI İÇİN–> TOPUZ SAÇ MODELLERİ

Bir Cevap Yazın