Nurgül Yeşilçay saç modelleri & saç rengi burada!

Nurgül Yeşilçay; 1976 doğumlu oyuncumuz İkinci Bahar dizisi ile hayatımıza giriş yapmıştır. Sonrasında şöhret merdivenlerini hızla tırmanmıştır. İkinci Bahar dizisinden sonra Asmalı Konak dizisinde boy gösteren oyuncumuzun oynadığı bu diziyi unutmak ne mümkün. Sultan, Aşk ve Ceza, Muhteşem Yüzyıl,ve Paramparça gibi daha birçok dizide boy gösteren ve artık 7’den 70’e herkesin beğenisini toplamış oyuncumuz son zamanlarda Gülperi dizisinde boy göstermeye başlamıştır. Gülperi dizisinde Gülperi karakterine hayat vermekte ve başrol oynamaktadır. Herkes tarafından Nurgül Yeşilçay‘ın oynadığı dizilerin mükemmel olacağı düşüncesinden yine vazgeçemeyeceğimiz bir diziye benziyor.

alt=

Oyunculuğunun dışında saç modelleri ve saç rengi ile de dillerden düşmeyen güzel oyuncumuzun saç stilini ve saç rengini sizler için derledik. Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır.

NURGÜL YEŞİLÇAY SAÇ MODELLERİ

Saç modelleri ile göz dolduran oyuncumuz sıklıkla dalgalı ve dağınık saç modellerini tercih etmektedir. Oynadığı dizilerde farklı saç modelleri tercih etse de dediğimiz gibi sıklıkla tercih ettiği modeller bunlar.

alt=

alt=

alt=

alt=
alt=

alt=

Nurgül Yeşilçay saç stili

NURGÜL YEŞİLÇAY SAÇ RENGİ

Saç rengi olarak koyu tonlardan vazgeçemeyen oyuncumuzun doğal saç rengi koyu kahvedir. Koyu kumral saç rengini sıklıkla tercih eden oyuncumuza ten rengi ile saç renginin muhteşem uyumlu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Aldığı rollerden dolayı ve ışık yansımalarından dolayı saç rengi farklı görünse de kullandığı saç rengi budur.

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Nurgül Yeşilçay saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın