Selena Gomez Saç Modelleri!

Selena Gomez; Tatlı, göz kamaştırıcı ve ünlü olan hatta Amerikan’ın en ünlülerinden biri. Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Selena Gomez, dergi kapağı çekimleri ve Justin Bieber ile olan ilişkisi ile sürekli gündemde kalmayı başarıyor. Selena’yı yıllar boyunca saç modelleri ile farklı stiller denediğini gördük ve onun kendi üzerinde yeni modelleri  denediğini görmeyi seviyoruz. Bu kadar özelliklere sahip Selena Gomez’in saçlarına bir göz atmaya ne dersin?

SELENA GOMEZ SAÇ MODELLERİ

Saç modelleri konusunda sürekli farkı stiller deneyen ve keşfeden Selena Gomez’in saçlarına detaylıca bakalım. Bu saç modellerini sizler de evde rahatlıkla deneyebilirsiniz.

Selena Gomez’in en sevdiği ve en çok tercih ettiği saç modellerinden biri düz saçlardır. Onu sade, şık ve seksi göstermektedir.

Selena gomez saç modelleri

Bukleli saçları da rahatlıkla tercih eden Selena Gomez’e bu saçlarında çok yakıştığını söyleyebiliriz.

Selena gomez saç modelleri

Bu saç modeli, onun tarafından çeşitli zamanlarda şık gösterdiği için çok sevildi. Bir yandan orta uzunlukta dağınık bukleleri ile  Selena’yı kabarcıklı ve tombul, diğer yandan orta düzleştirilmiş saçlar ile şık ve zarif görünmesini sağladı.

Selena gomez saç modelleri

Selena Gomez’in örgülü at kuyruğu saç stilleri, tıpkı güneş ışığı gibi çok canlı ve çekici görünüyor.

Selena gomez saç modelleri

Bu saç modeli aslında iki farklı saç stilinin birleşimidir. Saçlarını hafifçe kıvırdı ve çok gevşek bir yandan örgü yaptı. Yüzünü mükemmel bir şekilde çevreleyen bu saç modeli de fanları tarafından ilgiyle karşılandı. Bu saç modeli  akşam etkinlikleri ve geziler için kusursuz olacaktır.

Selena gomez saç modelleri

Sıklıkla örgülü ve dalgalı saçları tercih eden Selena Gomez’in saçlarını sizler de evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Selena gomez saç modelleri

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yorumlar kapatıldı.