Ombre Saç kimlere yakışır? Ombre tercihleri burada!

Yıllar öncesinde başlayan ve trendliğini hiç bir zaman kaybetmeyen ombreli saçlar 2018 senesine damga vuracağa benziyor. Öncelikle ombre kavramını bilmeyenler için açıklayalım. Ombre saç renginin bir kaç ton açılarak saç uçlarına doğru yoğunlaşmasına denir.

Ombre saç renkleri

Ombre genel olarak doğal bir model olduğu için herkese yakışmaktadır. Fakat her zaman bahsettiğimiz ten rengi uyumu sağlandığı taktirde sizlere ayrı bir hava katacaktır. Sarışın ve kumral kadınların sıklıkla tercih ettiği ombre modelini esmer kadınlarında rahatlıkla tercih edebileceğini söyleyebiliriz.

Son zamanlar da farklı balyaj teknikleri ve ombreler hayatımızın her yerinde karşımıza çıkmaktadır. Okulda, işte, dışarıda her yerde kadınların sıklıkla tercih ettiği bu modeli siz hala denemediniz mi?

OMBRE SAÇ KİMLERE YAKIŞIR?

Ombre saç yukarıda bahsettiğimiz gibi her kadına gayet güzel olmaktadır. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta ten renginizdir

Yukarıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Kısa saçlara ombre tercihleri için –> 2018 KISA SAÇA OMBRE RENKLERİ VE MODELLERİ

Bir Cevap Yazın