Örgü modellerinde salaş tarzı deneyin!

Örgü saç modelleri mısırlar döneminden beri gelen yüzyıllardır popülaritesini kaybetmemiş saç modellerinden biridir. Sosyal medyalarda sürekli karşımıza çıkan bizlere zor görünen bu model göründüğü kadar zor bir model olmayıp, son zamanlarda trend değiştirerek salaş örgü saç modellerine dönüşmüştür.

Örgü saç modelleri;

BALIKSIRTI

DAĞINIK

KIVIRCIK

TOPUZ ÖRGÜ 

KROŞE ÖRGÜ modelleri ile birçok örgü seçeneği mevcut olup bu yazımızda sizler için Salaş örgü saç modellerini derledik.

Bu modellere ulaşmak için –> 2018 Örgü Modelleri ve Trendleri

SALAŞ ÖRGÜ SAÇ MODELLERİ

Salaş kelime anlamıyla dağınık, özenilmemiş anlamlarını karşılamaktadır. Salaş örgülü saç modelleri son zamanlarda salaş topuz saç modelleri ile de kullanılmaktadır. Örgülü yada topuz salaş saç modellerini seçmek sizlere kalmıştır.

Salaş örgü saç modellerinde en çok tercih edilen örgü tarzı balıksırtı modeldir. Balıksırtı örgü saç modelleri; çocukluktan bu yana öğrendiğimiz en eski ve basit saç modellerinden biridir.

Balıksırtı saç modellerine ulaşmak için –> Balıksırtı Saç Modelleriyle Tanışın!

SALAŞ ÖRGÜLÜ TOPUZ MODELLERİ

Salaş örgü saç modellerine ilave olarak salaş örgülü topuz saç modelleri doğmuştur. Salaş örgülü topuz saç modelleri saçların tepeden topuz yapılarak yada enseden topuzla birlikte yapılmasıdır. Ona ilave örgüyle taçlandırılmasıdır. Salaş örgülü topuz saç modelinizi yaparken renkli tokalar veya aksesuarlarla süslendirebilir, topuzunuza hava katabilirsiniz.

YARARLI BAĞLANTILAR:

SALAŞ TOPUZ MODELLERİ VE YAPILIŞI!

SAÇ ÖRGÜ MODELLERİ

TOPUZ SAÇ MODELLERİ

Bir Cevap Yazın