Saçlarınızda Beyaz & Gri tonları denemek ister misiniz?

Saçlar, geçmişten günümüze her zaman kadınlar için en önemli kişisel bakım alanına girmektedir. Bir kadın kendini kötü hissettiğinde ya da iyi hissettiğinde, yeni bir değişiklik yapmak istediğinde; işe ilk olarak saçından başlar. Saçlarındaki renk ya da stil değişimi kadınların havasını değiştirdiği gibi ona olan ilginin yönünü de değiştirir. Bu yüzden saçlarımıza her zaman iyi bakmak, özen göstermek ve saçlarımız için en doğru tercihi yapmak isteriz.

Bugün bu yazımızda gri ve beyaz ton saç renklerini inceleyeceğiz. Bu tonlar daha çok ileri yaş içinmiş gibi görünse de aslında bu dönemde modern hayatın bir parçası haline gelmiş durumda. İleri yaşlarda olan kadınlar yerine daha çok 20’li yaşlarındaki gençler de bu saçları kullanmaya ve kendine yakışır bir şekilde taşımaya başladılar.

Beyaz Ton Saç Rengi;

Beyaz ton saçlar ileri yaşlar içinmiş gibi görünse de aslında doğru kullanıldığında insana farklı bir hava katmaktadır. İş kadınlarının tercihi olan bu saç rengi doğru tonlamalar ve doğru kesim ile kullanıldığında sıra dışı bir imajınız olmasını sağlar. Aşağıda beyaz saç renkleriyle hazırlanmış saç modelleri galerisinden beyaz saçların sadece yaşlılar için değil gençlere de çok iyi yakıştığını göreceksiniz.

Beğendiğiniz beyaz ton saç modelini lütfen bize bildirin.

 

Gri Ton Saçlar

Gri ton saçlar da beyaz renklerde olduğu gibi yine ileri yaşların tercihiymiş gibi görünebilir. Fakat gri saçlar da aynı beyaz saç tonlarında olduğu gibi birçok genç kadının tercihi olmuş durumda. Özellikle ünlü genç kadınların tercihi olan bu saç tonu doğru bir kesim ile birlikte modern ve şık görünümüyle havanızı tamamıyla değiştirebilme potansiyeline sahip. Aşağıda gri ton saç renklerinden oluşan galerimizde çeşitli saç modelleri bulabilirsiniz. Lütfen beğendiğiniz saç modelini bize iletmeyi unutmayın.

YARARLI BAĞLANTILAR:

Sarı saç modelleri ve Renk çeşitleri!

 

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın