Özel günlere, davetlere saç önerileri!

Saçlarımız hepimiz için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Kıyafetimizi saçlarımızla taçlandırırız. Yaz aylarının olmazsa olmazlarındandır davetler. Hayatımızın büyük bir bölümünü kapsar özellikle bu davetler  kına, nişan, düğün gibi bir  davetse saçlarımız oldukça önemlidir Giydiğimiz elbiseler saçlarımızla kombin edilerek hazırlanır. Bu kombinle özel davetimizin en şık görüneni biz olmak isteriz. Bizde sizler için bu yazıyı derledik.

 

DİPNOT: Resimleri tam boyutta görebileceğiniz unutmayınız.

DÜZ FÖNLÜ SAÇLAR

Fönlü saçlar yıllardır süregelen şekilde düğüne, baloya vs. hayatımızın her özel davetine bu saçları mutlaka yaptırmışızdır. Bakımlı görünüp çok uğraşılmış bir görünüm vermek istemiyorsanız tam aradığınız saç modeli.

ÖRGÜLÜ SAÇLAR

Düz, dalgalı, saçlardan istediğiniz tercih edin minik bir örgü detayıyla saçınızla geceye hazırsınız.  Örgülü saçlarla en şık siz olun.

ISLAK SAÇLAR 

Islak saç modelleri son yıllarda oldukça ilgi görmeye başlanmış saç modellerindendir. Sizler de özel davetiyelerinizde ıslak saç modelini tercih edebilirsiniz.

KISA SAÇLAR

Kısa saç modelleri bob ve lob olarak hayatımıza girdiğinden beri hızla tercih edilmeye başlanmış olup son yılların tren saç modelleri arasındadır. Özel gün için saç kestirmenizi söylemiyoruz tabi ki kısa saçlı kullananlar için model tercihi olabilir.

TOPUZ SAÇ MODELLERİ

YÜKSEK TOPUZ SAÇLAR

Eğer uzun saçlarınız varsa sizde topuz saç modellerinden esinlenerek bu saç modelini yapabilirsiniz. .Önemli olan gergin ve sert değil olabildiğince doğal bir topuz olması ve sizin doğal havanızı yansıtmalı.

OMUZ HİZASINDA TOPUZ

Ortadan ikiye ayrılmış saçlarınızla kulaklarınız kapatan bu model sizi en güzel yansıtacaktır. Uzun saçlarınızla size salaş ve özel bir hava katacaktır. Balerin topuz olarak da geçen bu model trend olması çok yakındır. Biz şimdiden söylemiş olalım.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

Bir Cevap Yazın