Saç kesim modelleri 2019 | Saç modelleri 2019 stilleri

2019 yılında kendinize yeni bir saç modeli mi arıyorsunuz? Sizler için kolay ve basit olan 11 saç modelini, kesimini derledik. Buradan kendinize uygun saç modeli beğenmeden çıkmayacağınızdan eminiz. O zaman bu da demek oluyor ki doğru yerdesiniz. Sizleri için saç kesimlerinin inceliklerini ve detaylarını uzun uzun anlattığımız yazımıza geçelim. 🙂

**Aşağıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir.**

S KESİM SAÇ MODELİ

S kesim saç modeli kısa saç modelleri üzerinde tercih edilen biz kadınları seksi gösteren bir saç modelidir. Saçın önünde bir perçem bırakılırken geriye kalanları kulakların arkasında tutmak sizlere ayrı bir hava katacaktır. Rahatlıkla yapabileceğiniz bu saç stili vazgeçilmeziniz olacak.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Bu saç modeli kime yakışır derseniz hemen onu da açıklayalım. S kesim saç modeli ince ve dalgalı saçlara sahip kadınlara daha çok yakışmaktadır.

 

HAREKETLİ PİXİE (PERİ)

Pixie saç kesimi yine kısa saçlar üzerinde olan ve sizleri sıcak havalarda rahat tutacak bir modeldir. Kısa saçlara sahipseniz hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir saç modelidir.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Yuvarlak bir yüze sahipseniz ve dalgalı saçlarınız varsa bu görüntünün aynısını elde edebilirsiniz.

 

RETRO SAÇ MODELi

Eski bir tarz olan retro kesimi kadınların zor tercih ettiği fakat sonrasında vazgeçemediği bir modeldir. Avrupa’da 70li 80li yılların başlarında moda olan bu saç modeli sizler için kimsenin tercih etmediği bir model olabilir.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

İnce yüzlere yakışan saç modeli kalın telli saçlara sahip kadınlar için bire bir olacaktır.

 

ÖRGÜ STİLLERİ

Örgü modelleri bir çok farklı kesimi barındırdığı için yapmanız gereken size en çok hangisinin yakışacağına karar vermek. Örgü modeli yapmak konusunda fikriniz varsa bu iş tamamdır.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Saçları uzun olan her kadına yakışacak bir model.

 

YARI YARIYA SAÇ MODELİ

Asimetrik saç modeli olan yarı yarı saç kesimi saçlarınızı ortadan ayırdığınızda yarısının toplu yarının salık olduğu bir modeldir.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Uzun saçlara sahip her kadın rahatlıkla tercih edebilir. Sadece sizlerin hayal gücüne kalmış bir model saçlarınızı yarıdan ayırdıktan sonra istediğiniz bütün saç modelini rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

KAHKÜLLÜ DALGALAR

Dalgalı kıvırcık modeller ve kahkül hiç bu kadar yakışmamıştı. Hele bir de bu modeli kırmızı renk saçlarla yaptığınızda bu yılın en çok konuşulan ismi olmaktan kendinizi alıkoyamazsınız.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Bütün yüz şekillerine rahatlıkla yakışan bir modeldir. Dalgalı saçlara sahip kadınların biraz daha avantajlı olduğunu söyleyebilirim.

MODERN BOB KESİMİ

Bob kesim modeli kadınların istediği fakat cesaret edemediği bir modeldir. Yaz aylarında rahat ve serin olan bu saç kesimi kısa saçları seviyorsanız sizleri şık gösterecektir.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Yuvarlak yüzlü kadınlara çok yakışan bu saç modeli dalgalı ve ince telli kadınlar için yapımı daha rahat olacaktır.

 

PLATİN SARI MODELİ

Kadınların en sevdiği saç rengi olan sarı saçların en çok tercih edileni platin sarı saç modeli sizlerle. Bu saç rengi ve kesimi ile en çok konuşulan siz olacağınızdan eminiz.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Düz yada kıvırcık saçlara sahip kadınlara daha çok yakışmaktadır. Uzun yüz tipleri için de birebirdir.

 

DENİZ DALGASI SAÇ KESİMİ

Dalgalı saç modellerine yeni bir hava katan sahil dalgası olarak da bilinen bu saç modeli biz kadınların gözdesi. Dalgalı saç stili kısa ve uzun olan bu saçtan vazgeçmeyin.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Kıvırcık saç modeline sahip kadınların her zaman bir artısı olduğunu söyleyerek başlayalım. En azından dalgalı saçlar için. Düz saçlar da iyidir dalgalı saç modeline uyum sağlar fakat kıvırcık dalgalı saç kesimine daha yakın olduğundan dolayı deniz dalgasına daha yatkındır.

 

MODERN TOPUZ

Topuz stilleri kadınların yıllardır vazgeçemediği bir modeldir. Bizimde temellerimiz olan topuz stilini her yerde her zaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün mevsimlerin vazgeçilmezi olan bu saç tipini sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Tüm yüz tipleri ve saçlara yakışan bu modeli nasıl yapacağınız sizlerin hayal gücüne kalıyor.

 

DENİZKIZI SAÇ MODELİ

Her kadının hayalidir bir denizkızı olmak. Denizkızı olacağımızı çocukluktan beridir hayal ederiz. Bizde hayallerinizi gerçekleştirmek için sizlere denizkızı saç modelini derledik.

En iyi 11 saç modeli

Hangi yüz şekline yakışır?

Tüm yüz ve saç tipine rahatlıkla olan bu model kıvırcık saçlılar için yine artıları bulunmakta. Ama her kadının rahatlıkla tercih edebileceğini söyleyebiliriz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Saç kesim modelleri için –> Saç Kesim Modelleri 2018-2019

Yorumlar kapatıldı.