Geçmişten günümüze Topuz Trendleri!

90’lı yıllarında başlarında gündelik hayatta en çok tercih edilen en rahat saç modellerinden biridir Topuz Saç modelleri21.yüzyılda halen en çok tercih edilenler arasında olması nedendir sizce?

 

Topuz saç modelleri hayatın her zamanında en kullanışlı saç olmuştur. Çünkü bazı zamanlar saçlarımıza ayıracak vaktimiz olmayabilir. Bir acelemiz olabilir işe yetişmemiz gerekebilir. Eğer dağınık olmayı da seviyorsak topuz saç modelleri işte o zaman en çok tercih edilir hale geliyor. Bir topuz saç modelini yapmak maksimum 6 dakikamız alıyor. Bu da demek oluyor ki uyandık acil bir işimiz var yada işe yetişmemiz lazım okulda sınavımız var erkenden evden çıkmamız lazım işte o zaman devreye hızlı ve pratik bir o kadar da şık olan topuz saç modelimiz giriyor.

Sadece vaktimiz olmadığında değil insanlar topuz saç modellerini o kadar sevmişler ki her zaman topuz olarak kullanıyorlar. Tabii tesettürlü bayanları da katarsak aslında çokça topuz saç modeli kullanıldığını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmalara göre dünyanın %70’i Türkiye’nin ise %85’i topuz saç modellerini yapıyor. Artık siz ister vakit darlığı deyin ister insanlar seviyor diyin..
Hal böyle olunca ortaya 2 ihtimal çıkıyor.

 

Daha resmi ve profesyonel bir görünümü hedefleyentopuz saç modeli!


Oldukça havalı giysileriyle kolayca kombin yapılabildiği gibi arkadaşlarınızla rahat bir gece geçirmek için mükemmel bir tercih olacaktır, saçlarınız gün boyu bozulmadan kalabilecektir.
İhmal edilmiş gibi gözüken saç modeliyse küçük ayrıntılarla büyük bir stratejidir. Dağınık topuz saç modeli ile saçlarınızın farklı bölümlerini dikkatlice ayırarak hacim kazandırabilir. İşiniz bittiğinde, bu bölümlerin hepsini bir araya getirip saatlerce süren dağınık ama inanılmaz derecede güzel ve rahat giysilerinizle oldukça uyumlu bir topuz olduğunu fark edeceksiniz.
Topuz saç modelleri olarak : dağınık topuz, örgülü topuz, ense topuz , yarım topuz, retro topuz modelleri ile topuzunuza topuz katın!

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri
Son olarak giyiniş ve tırnak gibi kombinleriniz ile bütün gözlerin üzerinde olacağınıza emin olabilirsiniz.

 

YARARLI BAĞLANTILAR:

DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELLERİ

ÖRGÜLÜ TOPUZ SAÇ MODELLERİ

ENSE TOPUZ SAÇ MODELLERİ

YARIM TOPUZ SAÇ MODELLERİ

 

 

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir