14 Şubat Sevgililer gününde makyajınız güzel olsun.

Sevgililer gününde makyaj tercihi yapmak saçlar kadar önemlidir. Sevgililer gününde nasıl bir makyaj tercih etsem diye soruyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Sizler için uzun uzun detaylıca anlattığımız yazımıza hemen geçiş sağlayalım.

SEVGİLİLER GÜNÜ MAKYAJ TERCİHLERİ 2019

Sevgililer günü biz kadınlar için önemli bir gündür. Sadece kadınlar için değil erkekler için de önemlidir. Fakat biz kadınlar daha fazla hassas davranırız bu gün için. Sevgililer gününde nasıl bir makyaj tercihi yapsam? diyorsanız sizlere öncelikle elbise, kıyafet tercihi yapmanızı öneririm. Bu tercihi yaptıktan sonrasında saç modeli tercihiyle devam edebilirsiniz. Sonrasında zaten makyajınızı aşağıda ki içeriklerimizden birinden seçebilirsiniz. Saç stilleri konusunda sizlere daha öncesinde derlediğimiz yazımıza yönlendirelim. Saç modeli bulamadıysanız oradan yardım alabilirsiniz.

Yararlı Bağlantı: Sevgililer Günü Saç Modelleri

14 şubat makyajı

Makyaj tercihlerine gelince saç modelinizi seçtikten sonrasında nasıl bir makyaj yapsam der gibisiniz. Bu yüzden elbise seçiminizi de yaptıktan sonrasında geriye sadece makyajınız kalıyor demektir. Makyaj konusunda eğer günü dışarıda geçirecekseniz porselen makyaj tercih edebilirsiniz. Bu makyaj sizi kusursuz kılacak ve makyajınız asla bozulmayacaktır. Ben bu kadar abartılı bir makyaj istemem derseniz o zaman sizlere hızlıca basit makyaj methotları anlatalım.

SEVGİLİLER GÜNÜ MAKYAJI

Cildinize uygun bir temizleyici ile yüzünüzü temizleyin ve kirlerden arındırın sonrasında yüzünüzü güzelce nemlendirin.
Gözenekleri kapatan makyaj bazını tüm yüzünüze güzelce uygulayın. Bu sayede makyajın yüzünüzde kalıcı olmasını sağlayın.
Fondöten tercihini yukarıda anlatmıştık fakat sırası gelmişken bir daha bahsedelim kesinlikle ten rengine uygun bir fondöten tercihi yapın ve boyun, dekolte bölgenize uygulamayı unutmayın.
Tercih ettiğiniz allık ile yanaklarınıza allığı güzelce uygulayın.
Ten makyajınızı tamamladıktan sonra hangi bölgelerinizi öne çıkaracağınıza karar verin.
Eğer bunlar gözleriniz ise far bazı ile göz makyajınızın sabit kalmasını ayarlayın.
Eğer dudaklarınızı ön plana çıkaracaksanız göz ve çevreniz daha soft olmalı dudaklarınız ön plana çıkmalı.
Tercih ettiğin ruju belirledikten sonra uygun tonda dudak kalemi ile başla ve kalemi hafif taşmayla yap ve rujunu yoğunca uygula.

14 şubat makyajı

Makyaj tercihiniz daha naturel olması sizlerin avantajına olacaktır. Erkekler genelde yoğun makyajı pek sevmezler. Daha doğrusu biraz kıskanırlar diyelim. En azından benim erkek arkadaşım biraz öyle 🙂

14 şubat makyajı

14 şubat makyajı

Evet makyajınız hazır.

Sitemizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntüleme sağlamaktadır. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilir. Bizlere yorum aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yorumlar kapatıldı.