Küt Saç Modelleri & Küt saç kesimleri!

Saç kesim modellerinin revaçta olduğu şu zamanlarda yıllar öncesinde tanınan küt saç modelleri son zamanlarda tekrar trend olma yolunda hızla ilerliyor. Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber doğru orantılı olarak küt kesim saç modelleri de hızla artmaya başladı. Kadınların bu rahat ve şık olan bu saç modelini tercih ederken öncelikle yapmanız gereken bir kaç adım var. Bu adımları ve modelleri ekstra kesimleri sizler için detaylıca inceledik.

Aşağıda galerimizde fotoğrafların üzerine tıkladığınızda/dokunuduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapabilirsiniz.↵

 

 


KÜT SAÇ MODELLERİ 2019

Küt saç modelleri içerisinde bir çok kesimi ve farklı modeli barındırmaktadır. Bu modeller;

  • Kısa Küt Saç Modelleri
  • Uzun Küt Modelleri
  • Kahküllü Küt Saç Modelleri
  • Katlı Küt Saç Modelleri
  • Ombre Küt Saç Modelleri
  • Asimetrik Küt Saç Modelleri

olmak üzere 5 farklı Küt kesim vardır. Bu modellerden birini tercih etmeden önce yüz şeklinizi belirlemeniz gerekmektedir. Yüzünüze uygun bir model sizleri her zaman mutlu edecektir.

KISA KÜT SAÇ MODELLERİ

Kısa saç modelleri son zamanların en çok tercih edilen saç modelleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Kısa saçı seven kadınların ve bu saç modelini tercih etmek isteyen kadınların bir numaralı tercihi olan kısa küt saç modelleri sizlere farklı bir hava katacak olup, şıklığın zirvesine çıkaracaktır. Kısa saç modeli tercih etmek bir zordur cesaret ister fakat sizler de yüz şeklinizi belirledikten ve kendinize yakışacağını düşünüyorsanız bizce hiç vakit kaybetmeden bu saç modelini tercih edin.

UZUN KÜT SAÇ MODELLERİ

Ülkemizde bir çok kadının tercihi olan uzun saçların küt saçlarla birleşmesiyle birlikte ortaya harikulade bir görüntü çıkmaktadır. Uzun Küt saç modelleri kısa küt modelin çok benzeridir. Eğer kısa saç modellerini tercih etmekte zorlanıyorsanız uzun saçlarda Küt modelini tercih edebilirsiniz. Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber düğün sezonu da açılmaya başladı. Bu saç modellerini özel günlerde, düğünlerde, Abiyelerle, günlük hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

KAHKÜLLÜ KÜT SAÇ MODELLERİ

Kahkül modelleri kadınların zor tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Son zamanlar da diziler ve sosyal medyalarda karşımıza çıkan kahküllü kadınlar herkese olduğu gibi bizlere de şık gelmektedir. Fakat bu saç modelini tercih etmek biraz cesaret istediğinden dolayı kahküllü küt modelin kendimizde nasıl olacağını kestirmekte haliyle zor oluyor. Fakat sizlere şıklık ve gösteriş katacağından hiç şüphemiz yok.

KATLI KÜT SAÇ MODELLERİ

Son dönemlerin en çok tercih edilen katlı saç modelleri bu aralar çok trend. Kadınların rahatlıkla tercih ettiği katlı saç modelleri birde küt modeller ile birleşince ortaya inanılmaz bir şölen çıkmış. Bu saç modelleri arasında bizim favorilerimizden birisi olan katlı küt saç modelleri sizlere modern bir görünüm katacaktır.

OMBRE KÜT SAÇ MODELLERİ

Ombre saçların trend olduğunu söylemeye gerek duymuyoruz sizler zaten biliyorsunuz. Son dönemlerde her yerde karşımıza çıkan ombre modelleri kısa yada uzun saç fark etmeden her saç modeline yakışmaktadır. Bu saç modeli küt saçlarla birlikte doğal ve renkli olmak üzere bir kaç seçeneğe ayrılmaktadır.

 


ASİMETRİK KÜT SAÇ MODELLERİ

Asimetrik saç modelleri simetrik olmayan anlamına gelir. Buda demek oluyor ki saçlarınızın bir tarafı uzun bir tarafı kısa aynı eşitlikte olmayan anlamına gelmektedir. Asimetrik saç modellerinde bir çok seçenek mevcuttur. Şimdilik sizler için küt olanı derledik.

KÜT SAÇ MODELLERİ HANGİ YÜZ ŞEKLİNE YAKIŞIR?

Küt saç modelleri ağırlık olarak bütün saç modellerine gayet güzel yakışmaktadır. Yuvarlak yüzlere sahip kadınlar küt saç modelleri konusunda daha şanslıdırlar. Bunun en doğru kararını yukarıda da söylediğimiz gibi sizler karar vereceksiniz. Bu kararı verdikten sonra saçlarınızı hacimli tercih etmeyi ve onları jöle gibi dondurucu maddelerle sabit tutmayı unutmayın.

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Küt Saç Modelleri 2018

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Yorumlar kapatıldı.