Bob ve Lob Saç Stilleri 2019 Kısa Saçlar!

Çok uzun saçlarınız varsa, saçlarınızı kestirmek istiyorsunuz ama bunu yapmak sizin için çok korkutucu bir şey gibi görünebilir. Kadınlar bu durumda sinirli ve zayıf hissediyor, Çünkü yeni, daha modern bir saç kesimi için uzun süredir düşünürüz ama yapmayı cesaret edemeyiz. Bu durumda, uzun bob gerçekten mükemmel bir çözümdür. Tek biçimli olan uzunluğu ve her katmanın bulunmaması nedeniyle hala oldukça uzun bir kesimdir . Böylece daha kısa sürede uzun saçlara dönüş yapılabilir.

BOB VE LOB SAÇ MODELLERİ

Bob ve Lob saç modeli nedir? 2019 yılına hızlı bir giriş yapan ve 2020 yılında da trendlerden düşmeyen saç modelleri arasında yer alan bob ve lob saç modellerini sizler için inceledik ve derledik. Kısaca şöyle başlayalım..

BOB SAÇ STİLLERİ

Çene hizasında kesilen küt saçlara bob denmektedir.

Uzun bob veya lob, saçınızı kısa bir stil tarzına farklılık katarken çok uzun saçlarınız varsa ve değişikliği yapmak istiyorsanız mükemmel bir yarı-stildir. Fakat beğeneceğinizden emin değilsiniz basit bob da genellikle tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Özellikle stilistler, bobu hafif bir kesit ile keserse düz saç durumunda çok az stil gerektirir.

LOB SAÇ STİLLERİ

Omuz hizasında ki küt saçlara lob denir.

Özetle lob ve bob saç modelleri arasında çok farklılık yoktur aslında omuz ve çene hizası olduğu için dikkatli bir ayrım yapmak lazım. Küt mü simetrik mi yaptırmak istediğinize iyi karar vermeniz gerekmektedir.

BOB VE LOB SAÇ GALERİSİ

Yukarıda galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş saplayabilirsiniz. Yorum aracılığıyla beğendiğiniz modelleri bizlere iletebilirsiniz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 TOPUZSACMODELLERİ.COM

Yorumlar kapatıldı.