Buğday Tenlilere Yakışan Saç Renkleri

Saç renkleri kadınlar için çok önemlidir. Saç rengini seçmeden önce enine boyuna araştırma yaparız biz kadınlar. Bir renge karar verirken bir çok hususa dikkat ederiz. Bu hususlardan biride cilt renkleridir. Genellikle saç rengi seçilirken göze hitap etmesine, yüzü ortaya çıkarmasına ve cilt renklerine göre tercih yaparlar.

Kadınlar en iyi kendileri bilir cildine yakışacak olan saç rengini. Benim görüşüme göre her saç rengi her kadına yakışır. Sadece sizin nasıl hissettiğiniz önemlidir. Siz yakıştırıyorsanız hiç bir problem yoktur. Ama genel olarak Bugday tenli kadınlara kahve ve tonları saç renklerinin sıklıkla tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Bizlerde sizler için Kahve ve tonları Saç renklerini derledik. Yılın en çok dikkat çekeni ve kendinizi iyi hissedeceğiniz bir yıl olmasını umuyoruz.

ÇİKOLATA KAHVESİ SAÇ RENGİ

Doğal görünüm katan çikolata kahve saç rengi size enerjik hava katmasının yanında uzun yıllar trendlerden düşmeyecek saç rengidir. Saçlarınızın canlı görünmesini istiyorsanız bu saç renginden bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

KIZIL KAHVE SAÇ RENGİ

Daha çok Kahve ağırlıklı bu saç rengi kızıl ile karıştırılarak elde edilmektedir.  Tercih eden bayanların bir daha vazgeçemediği bu saç rengi sosyal medyalarda da karşımıza sürekli çıkmaktadır

KÜLLÜ KAHVE SAÇ RENKLERİ

Cilt alt tonlarından en çok soğuk alt tonuna yakışan küllü saç rengi herkesin hayranlıkla baktığı saç renkleri arasında yer almaktadır. Modern bir görünüm sağlayan küllü saç rengi Kahküllü saç ve bob saçlarla daha bir harikulade görünüm sağlamaktadır. Gri ve sarı arası olan daha çok griye yakın bu saç rengi son zamanların en çok tercih edilen, kadınların yaptırmak isteyip de cesaret edemediği saç renkleri arasında yer almaktadır.

AKAJU KAHVE SAÇ RENGİ

Akaju; kahve ve kızıl renklerinin karıştırılmasıyla ortaya çıkan yeni bir renk, genel olarak maun rengi anlamına gelmektedir. Saç boyaları literatüründe kızıla çalan anlamı vardır. Son zamanlarda saç renkleri arasına hızla giren ve kızıl saç rengi seven kadınların tercihi olmaya başladı.

Yukarıda galerimizde fotolar tam boyutta gösterim sağlamaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Yararlı bağlantılar –> SAÇ RENKLERİ

 

Yorumlar kapatıldı.