Burcu Özberk Saç Modelleri ve Saç Rengi ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor!

Evet bugün yazımızda oyunculuk hayatının yanı sıra güzelliği ile de görenleri kendine hayran bırakan bir oyuncunun saç modeli ve renginden sizlere bahsedeceğiz ama onun öncesinde dilerseniz ünlü oyuncuyu yakından tanıyalım. Burcu özberk 12 Aralık 1989 Eskişehir doğumludur. 1,62 metre boyunda ve 53 kilo olan Burcu Özberk yay burcudur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümü mezunu olan Burcu Özberk, İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde yaşamıştır, bu dizide canlandırdığı Huricihan Sultan karakteri ile sergilediği karakter ile büyük beğeni topladıktan sonra Güneş’in Kızları dizisindeki Nazlı karakteri hayatının dönüm noktası olmuştur.

Burcu Özberk saç rengi

Burcu Özberk saç modelleri

Burcu Özberk Saç Rengi!

Genç oyuncunun aslında kadınlar arasında şanslı sayılabilecek bir diğer özelliği ise 30 yaşında olup hiç yaşını göstermemesidir.Yaşını göstermemesinin en büyük ve en etkin başrollerinden biri de oyuncumuz doğallıktan yanadır. Güzel ve başarılı oyuncu kendi doğal saç rengi olan koyu küllü kahve’ yi çok güzel taşımaktadır.

Burcu Özberk Saç Modeli!

Güzel oyuncu saç renginde olduğu gibi saç modelinde de doğallıktan uzaklaşmamaktadır. Saçlarını günlük hayatında sürekli doğal halinde kullanmaktadır.Trendleri yakından takip eden güzel oyuncu kısa saç trendini kendine pek yakıştırmamış olacak ki, henüz bu trendle alakalı kendisinden bir adım gelmemiştir. Zaten bizce de her trend uygulanmaz biz seni beline kadar olan Rapunzel saçlarınla seviyoruz Burcu!Burcu Özberk saç modelleri

Burcu Özberk saç rengi

Burcu Özberk saç modelleri ve saç rengi

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

 

Yorumlar kapatıldı.