Farklı ve renkli saçlar ile sizde renginizi seçin!

Kadınlar için saç renkleri çok önemlidir. Son zamanlarda farklı renkli renkli saçlar kadınların dikkatini bir hayli çekmeye başladı. Renkli saçlar eskiden beri trend olan modeller arasında yer almaktadır. Günümüzde moda haftalarında, Tv ekranlarında çıkan oyuncularda gösterilen ve içimize işleyen bu renkli saçları sizler için derledik.

Gri saçlar

RENK RENK SAÇ RENKLERİ

Eskiden beri trend olan saç rengi Kızıl ve tonları saç rengiydi. Şimdilerde herkes farklı bir renk arayışına girdiği için kadınlarımız kızıl tonlarından bir nebze olsun vazgeçip farklı saç renklerine yöneldiler. Rengarenk renk tonları ve modelleri kadınları gri ve tonlarına, her rengi barındıran bir yerde gökkuşağı gibi diyebileceğimiz saç renklerine yönlendirdi. Tabi morlar, yeşiller falan bu renkleri hiç saymıyoruz bile.

 

Renkli saçlar

Renkli saçlar

Renkli saç modelleri 2019

Renkli saçlar

Renkli saçlar

 

Renkli saçlar

 

 

RENKLİ SAÇLARI KORUMA YOLLARI

Bu renklerden birini seçtikten sonrasında yapmanız gereken bazı eylemler var onları da hızlıca anlatıverelim. Biz kadınlar olarak saçlarımıza çok önem veririz. Adeta saçlarımız her şeyimizdir. Bu durum böyle olunca da saçlarımız yansın istemeyiz. Fakat saç rengi değiştiren kadınlarımızın en büyük sorunu ve bizlere de iletilen sorunlarından bazıları olan saç yanması konusu biz kadınların bir hayli canını sıkmaktadır. O yüzden bizler saç rengi değiştirecek kadınlarımıza saçlarını kuaförlerde yaptırmalarını öneriyoruz. Yanan saçları geri toparlamak ve eski haline getirmek zahmetli ve can sıkıcı bir durumdur. Sizler bu duruma düşmeyin ve kuaförlerde saçlarınızı boyatın ve sonrasında saç renginizi kaybettirmeyen şampuanlar tercih edin.

 

Gri ve tonları saçlar

Gri ve tonları

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Site saç renkleri kategorisi için–> Saç Renkleri

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın