Güzide Arslan Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Güzide Durmaz, bu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Afili Aşk‘ dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncunun bu yazımızda saç rengi ve saç modeli ile ilgili bilgiler vereceğiz ama öncesinde güzel oyuncu kimmiş bir bakalım isterseniz. 1 Ekim 1992 Ankara doğumlu güzel oyuncu terazi burcudur. Eğitimini ise Haliç Üniversitesi Konservetuvar bölümünde tamamlamıştır. İlk olarak ekranlara 2009 yılında Arka Sokaklar dizisi ile giriş yapmıştır. Birçok tiyatro oyunu ve projelerde yer alan güzel oyuncu, 2017 yılında Payitaht Abdülhamid dizisinde Dilşad karakterini canlandırmıştır.

Güzide Arslan Saç Rengi!

Evet merak edilen sorunun cevabına gelelim şimdide, güzel oyuncunun asıl saç renginin koyu kahve olduğunu düşünmekteyiz ancak başarılı oyuncumuz saçlarını uzun süredir siyah kullanmaktadır. Açıkçası bizde ne kadar doğallıktan yana olsak da bu saç rengini beyaz tenine çok yakıştırmaktayız.

Güzide Arslan Saç Modelleri!

Gelelim güzel oyuncunun saç modeline güzel oyuncu set dışı hayatında saçlarını doğal halinde kullanmaktadır. Ancak çoğu zaman rol gereği saçlarını fazlasıyla değiştirdiğini görmekteyiz. Ama gördüğümüz kadarıyla başarılı oyuncuya her tarzda saç çok yakışmaktadır.

 

 

Yorumlar kapatıldı.