Asena Tuğal Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Türkiye’nin belki de sayılı esmer güzellerinden biri olan Asena Tuğal, bu sıralar dikkatleri Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisindeki ‘Hülya Yiğiter’ karakteriyle üzerine çekmektedir. Birazdan yazımızda Asena Tuğal’ in saç rengi ve saç modelleriyle karşınızda olacağız ama onun öncesinde bu güzel isim kimmiş bir yakından tanıyalım. 18 Ekim 1984 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu terazi burcudur. Güzel oyuncu 1.74 boyunda ve 55 kilodur.

Boğaziçi Üniversitesi Matematik ve Sosyal Bilimler Akademisi’nde eğitimini tamamlamıştır. TGRT, Kanal D, Show Tv’de haber muhabirliği yaparak ekranlarda boy göstermeye başlayan güzel oyuncu 2006 yılında ise Miss Turkey yarışmasında dördüncü, Miss İnternational yarışmasında ise Miss Smile ödülünü almıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise 2010 yılında ‘Ömre Bedel’ dizisi ile yaşamıştır.

Asena Tuğal Saç rengi!

Evet şimdi gelelim başarılı ve güzel oyuncumuzun saç rengine. Başarılı oyuncunun güzelliğinin doğallığından olduğu çok açık ortada, kullandığı saç rengi kendi rengi olan siyah’tır. Teninin esmerliğine de çok yakıştırdığımız bu saç rengini umarız hiç değiştirmez.

Asena Tuğal Saç modeli!

Başarılı oyuncu normal hayatında uzun ve düz saçlarını kullanmayı tercih etse de, son dönemde hayat verdiği karakter nedeniyle ekranlarda bob saç kesimi ile boy göstermektedir. Trend olan saç kesiminin kendisine çok yakıştığını söylemeden geçemeyiz.

Yorumlar kapatıldı.