Hande Soral Saç Modelleri & Saç Rengi

Hande Soral; 1987 Doğumlu olan güzel oyuncumuz 2008 yılından bu yana birçok dizi ve film de rol almıştır. Küçük kadınlar dizisiyle hayatımıza giren ve çok konuşulan isimler arasında yer almıştı. Çalıkuşu, Yılanların öcü gibi dizi ve filmlerde rol alan oyuncu son zamanlar da İsimsizler dizisiyle televizyon ekranlarına geri dönmüştür.

Son dönemlerde televizyon ekranlarından uzak duran Hande Soral İsimsizler dizisinde Handan karakterine hayat veriyor. Handan karakteriyle yeniden ünlenen ve oyunculuk konusunda büyük beğeni toplayan Hande Soral saç modelleri ve saç rengi ile de son zamanların en çok konuşulan isimlerinden oldu.

Bensu Soral saç modelleri ve saç rengine ulaşmak için tıklayınız.

HANDE SORAL SAÇ RENGİ;

Saç rengini kendine özgü bir renk tercih eden Hande Soral genellikle açık renkleri tercih etmekteydi. Son zamanlar da kahverengi tonlarını tercih eden güzel oyuncu aldığı rollere göre de saç rengi değişmektedir. Çekimler de ışığın farklı açılardan vurmasından dolayı siyahla kahverengi arası saç rengi olduğunu düşünebilirsiniz. Hande Soral koyu kahverengi saç rengini tercih etmektedir.

HANDE SORAL SAÇ MODELLERİ;

Saç modelleri rollerine göre değişiklik gösteren güzel oyuncumuzun düz fönlü, dalgalı ve Topuz saç modellerini tercih ettiğini söyleyebiliriz. Topuz saç modellerinden de dağınık topuzu oldukça kullanmaktadır.

Dağınık Topuz saç modelleri için tıklayınız.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın