Nikah saç stilleri ile modayı siz belirleyin!

Nikah; Evliliğe resmi olarak atılan ilk adımdır. Evliliğin resmi olarak kayda geçmesidir. Nikahlar olmazsa olmazdır. Aslında düğünler olmazsa olmazlardır. Düğünlerden öncesinde kınası olur, nikahı olur. Bu organizasyonlar beraber de yapılabilir, ayrı olarak da yapılabilir.

Birçok genç kızın hayalidir düğünleriyle nikahları beraber olsun. Ama bazı sebeplerden dolayı farklı günlerde oluyor. Bize göre farklı günlerde olması daha güzel çünkü ayrı ayrı gelin olmak farklı bir şey.

Nikahlara gelinin yakınları, akrabaları, dostları da katılır. Sizlere de saç modellerimiz tabi ki mevcut. Nikah saç modellerinde hızla trend olan ve daha çok yıllar zirveden inmeyecek olan Retro saç modeli. Aslında saç modellerinde eskilere dönüş var diyebiliriz.

Nikah saç modelleri

Nikah günü çok fazla bir yoğunluk olacağı için saçlar fazlaca bozulmaya yatkındır. Saçlarınızı sürekli düzeltmek zorunda kalmamanız için toplu saç modellerini tercih etmekte fayda var. Saç modelinizi seçmeden önce ilk olarak elbisenize karar vermelisiniz. Elbisenizi göz önüne alarak saç modelinizi öyle seçmelisiniz. Dekolteli bir elbise seçimi yaptıysanız dekoltenizi kapatmayan saç modeli seçmelisiniz. Tabii mekanı da gözardı etmemek lazım. Eğer nikah dairesinde olacaksa beyaz yada kırık beyaz tonları ile ense topuzu tercih edebilirsiniz.

Nikah saç modelinizi seçerken her zaman sadeliği göz önünde bulundurun. Sade ve şık bir saç modeli nikahlara en ideali olacaktır. Saç modelinizi seçtikten sonra aksesuarlarla saçlarınızı farklılaştırabilirsiniz. Topuz saç modeli her zaman tercih edilen ve en çok kullanılan saç modelleri arasındadır. Topuz saç modelini seçtiyseniz sıkı bir şekilde yapmanızı tavsiye ederim. Saçlarınızı dondurucu spreyler ile dondurmayı ihmal etmeyin. O gün telaştan dolayı terleyebilir, saçlarınız bozulabilir. Kimse böyle önemli bir günde saç modelinin bozulmasını istemez.

2019 NİKAH SAÇ MODELLERİ 

Nikah saç modelleri arasında en çok tercih edilenler;

Retro saç modeli klasik bir saç modelidir. Eğer klasik olmayı seviyorsanız tam size hitap edecek bir saç modelidir.

Retro saç modellerine ulaşmak için –> Retro Saç Modelleri 

NİKAH SAÇ KESİMLERİ VE MODELLERİ;

**Galerimizde fotolar tam boyutta görüntülenebilmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.**

Site ana sayfa için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın