Sonbahar & Kış mevsiminde saç renginizi değiştirerek şık görünün!

Yaz mevsiminin yavaş yavaş geride kalmasıyla havalar serinlemeye başladı. Sonbahara giriş yaptığımız ve önümüzde uzun bir kışın olduğu şu günlerde sizler saç renginizi değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Mevsimlerin zaman zaman farklılık gösterdiği şu yıllarda herkes saçlarını koyulaştırmayı yada kendi saç rengine dönmeyi düşünüyor. Bu koyulaşma aslında kış ve sonbahara uygun bir tercih olacaktır. Yeni mevsime ayak uydurup şık görüneyim diyorsan hemen incelemeye başlayalım.

KAHVE TONLARI;

Kahve tonları kadınların sıklıkla tercih ettiği saç renklerinden biridir. Sonbahar ve kış aylarında en çok tercih edilen rengi;

  • Çikolata kahve
  • Bakır kahve
  • Kızıl kahve

renk tonları tercih ediliyor.

Kahve tonları en çok beyaz tenli kadınlara yakışıyor. Yumuşak rengiyle sizleri ışıl ışıl göstereceğinden şüpheniz olmasın.

Aşağıda galerimizde fotolar tam boyutta gösterim yapmaktadır. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Çikolata kahve;

Bakır kahve;

Kızıl kahve;

KESTANE TONLARI;

Kestane rengi kadınların en çok tercih ettiği renktir. Sonbahar ve kış aylarında insanların içine sıcaklık katan bu renk koyu haliyle şık ve göz alıcı bir hale geliyor. Kestane tonlarından da sıklıkla tercih edileni bronz kestane ve koyu kestanedir.

Koyu kestane rengi esmer ve buğday tenlilere çok yakışmaktadır. Bronz kestane ise genellikli beyaz tenli kadınların tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Yukarıda galerimizde ilk satır bronz kestane, İkinci satır koyu kestane olarak ayarlanmıştır.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir