Kına Gecesi Saç Modelleri karşınızda!

Kına; Düğünlerden önce yapılan biz kadınların en güzel ve en duygusal günüdür. Çoğu zaman duygusallığının yanında eğlencesi fazlaca ağır olan günlerdir. Kadınlar hep beraber eğlenirler. Gelin hamamları yapılır. Düğünde kullanılan saç modelini kına gecesi kullanmayız.

Düğünler hayatlarımızın olmazsa olmaz ve bir o kadar da ortak parçalarıdır. Bu ortak parçada ve unutulmaz gece de herkes şık ve gösterişli olmak ister. Bu şıklığı saç modelimiz ile tamamlamak en güzelidir. Kına gecelerinde herkes elbise, abiye tarzı kıyafetleri tercih eder. Kadınlar arasına bir şıklık yarışı vardır. Genellikle kadın kadına yapılan bu gecelerde gelinden sonra herkes şık olma yarışına girer. Tabi geline gölge düşürmedikçe.

Kına geceleri için saç modeli seçmek çok önemlidir. Saç modelinizi seçerken  ten renginiz, cilt alt tonunuz, saç renginiz çok önemlidir. Sarışın, esmer, kumral ten renkleri hepsi için saç modellerini derledik.

Cilt alt tonları ile saç modelleri yazımıza ulaşmak için –> Cilt alt Tonları ve Saç Modelleri

2019 KINA SAÇ MODELLERİ

Öncelikle dikkat etmeniz gereken şey: Özgün olmanızdır. Özgünlüğün her zaman artılar vardır. Kına gecesinde herkesten farklı ve şık görünmelisiniz ki; gelinden sonra herkesin aklında siz kalmalısınız. Klasik saç modellerinin dışında bir model tercih etmelisiniz.

Elbiseleriniz en önemli adımlardan birisidir. Elbise seçimi yapıldıktan sonra saç modeli seçimi olmalıdır. Elbise ve saç uyumunuz sizi harikulade gösterecektir. Dekolteli bir elbise seçimi yaptıysanız dekoltenizi kapatacak saç modellerinden uzak durmalısınız.

Kına gecelerinde saç örgü modelleri, dalgalı saç modelleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Abiye saç modellerine ulaşmak için –> 2019 En çok Tercih Edilen Abiyeli Saçlar

Galerimiz de fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş yapabilirsiniz.

YARARLI BAĞLANTILAR: 

DÜĞÜN SAÇ MODELLERİ

Yorumlar kapatıldı.