Kısa Saçlarınız için Ombre Modelleri ve Trendleri!

Kısa saçlar en çok tercih edilen saç modellerinden birisidir. Kısa saçlar kadınlar için vazgeçilmez saç modelleridir. Bu saç modellerinin yanında son zamanlar da hızla trend olan ombreli saç modelleri kısa saçlar üzerinde olağanüstü durmaktadır. Ama öncelikle kısa saç modelinizi seçmeniz için gerekli adımları kısaca anlatalım.

Ombre modelleri ve renkleri

Kısa saç modellerini tercih ederken yüz şeklinize göre saç modeli tercih etmeniz gerekmektedir. Yüz şekliniz kısa saçlar için en önemli detaydır. Saç modelinizi seçtiniz ve saçlarınızı kestirdiniz sonrasında saçlarınıza ombre yaptırmayı düşünüyorsunuz.


2018 Kısa Saç Modelleri için –> Kısa Saç Modelleri 2018


Ombre saçlarla kısa saç modelinin mükemmel bir uyumu vardır. Son zamanlarda trend olan ve daha uzun yıllar popülaritesini kaybetmeyecek olan Kısa saçlar için ombre modellerinde saç modelinden sonraki adım ne renk bir ombre yaptıracağınıza karar vermektir. Şu anda ombreli saç modellerini her yerde gördüğünüze eminiz. Ama genelde ombre tercih eden kadınlar uzun saçlarına tercih ediyor fakat şöyle bir ayrıntı var ki ombre kısa saç modellerine son derece yakışmakta ve harikulade bir görünüm sağlamaktadır.

Ombre saç modelleri en çok bob ve lob kesim kısa saçlara yakışmaktadır.


Bob ve Lob kesim kısa saçlara ulaşmak için –> Bob & LOB Saç Kesimleri 2018


KISA SAÇ OMBRE MODELLERİ 2018

Aşağıda galerimizde fotolar tam boyutta gösterilmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Yukarıda galerimizde gördüğünüz gibi kısa saçlar için ombre modelleri oldukça fazladır. Modelin dışında renk olarak kızıl,mavi,mor ve birçok renk oldukça şık olacaktır. Renk konusu birazda sizin cesaretinize ve marjinalliğinize bağlıdır. Ama en çok tercih edilen ombre rengi sarıdır. Küllü sarı yada bakır da oldukça tercih edilmektedir.


2018 Saç renkleri için –> En çok tutulan saç renkleri 2018Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri


YARARLI BAĞLANTILAR:


KISA SAÇ KESİM MODELLERİ 2018


Bir Cevap Yazın