Topuz için denemeniz gereken farklı model önerileri

Yazın ve tatilin yavaş yavaş sona ermesiyle akılda kalan topuz modelleri belirmeye başladı. Bu beliren topuz modelleri ister dışarıda ister özel bir günde her yere uyum sağlayan sizleri şık ve gösterişli yapacak bir modeldir. Sizlere yazdan kalma ve moda günlerinde tercih edilen yapmadan edemeyeceğiniz dikkat çeken topuz modellerini derledik.

Yazın sona ermesi ve sonbaharın yaklaşmasıyla beraber saç modelleri yavaş yavaş değişmeye başladı. Yazdan kalan saç modelleri akıllarda her saç kesimine gider mi sorusu oluşmaya başladı. Şimdiden söyleyelim sizler için derlediğimiz bu yazımız da her saç modeline en güzel şekilde yakışacak olanları derledik.

DAĞINIK TOPUZ MODELİ;

Dağınık topuz modeli yıllardır gelen süreçte en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer almaktadır. Bu yaz moda haftalarında biraz daha farklı bir şekilde gözlere çarpan bu saç modeli ıslak saçlarla tercih edilmiş. Bizler sizler adına ıslak dağınık topuz modelini tercih etmemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü sonbaharın gelmesi ve havaların soğumasıyla beraber sıkıntı yaşayacağınızı düşünmekteyiz. Islak saç modelleri genellikle yaz aylarında tercih edilen modellerden birisidir. Bu yüzden en ideali dağınık topuz saç modelinden şaşmamanızdır.

İKİZ TOPUZ;

Defilelerde en çok tercih edilen bu saç modeli sizleri gençleştirecektir. 80’li yıllarda tercih edilen o zamandan buraya kadar bazı farklılıklar gösterse de tercih edilmeye devam ediyor. Dağınık topuzun kurtarıcısı olan bu saç modeli ülkemizde fazlaca tercih edilmeye başlandı. İnsanların hoşuna giden bu saç modeli; eğlenceli ve özgür bir hava katmaktadır. İkiz topuz saç modelinin yapılışı da bir o kadar kolay olan bu saç modelini lastik toka ve sprey ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

DÜŞÜK TOPUZ; 

Diğer adıyla ense topuzu olarak anılan bu model yazın sonlarında farklı bir isimle karşımıza çıkıyor. Önden daha resmi arkadan dağınık topuz modelini andıran ve daha spor bir hava katan bu saç modeli her ortama uyum sağlayarak sizlere şık bir hava katacaktır.

 

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Galerimizde fotolar tam boyutta gösterim sağlamaktadır. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

 

TOPUZSACMODELLERİ.COM

 

Bir Cevap Yazın