Şeyma Subaşı saç modelleri!

Şeyma Subaşı, adını ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ile olan ilişkisi ile ülkeye duyurdu. Şeyma Subaşı’nın tanınmasıyla birlikte “Influencer” olarak tabir edilen, etkileyici bir kişi statüsünde birçok insanın takibinde yer aldı.

1990 doğumlu olan Şeyma Subaşı, 2008 yılında güzellik yarışması Miss-Turkey’e katılmıştır. Bu yarışmadan sonra çeşitli defilelerde kendisine yer bulan Subaşı, daha sonra moda & stil alanında kariyerini ilerletme yoluna gitmiştir. “Var Mısın-Yok Musun” programında Acun Ilıcalı ile tanışan Şeyma Subaşı, daha sonra bu tanışma, aşka dönüşmüş ve Acun Ilıcalı ile evliliğe kadar devam etmiştir.

Şeyma Subaşı’nın kendine özgü tarzı ile birçok kişi onun kullandığı saç modellerini yaptırmak istiyor. Aşağıda Şeyma Subaşı’nın saç modellerinden bazılarına ulaşabilirsiniz.

 

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı’nın düğünlerindeki, Şeyma Subaşı’nın kullandığı saç modeline ait görseller aşağıda yer almaktadır.

Şeyma Subaşı saç modelleri

Aşağıdaki görselde 2 fotoğrafın birleşimi olan Şeyma Subaşı düğün saç modelini topuz denemiş ve ona harika bir şekilde yakıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

şeyma subaşı saç modelleri

Düğün öncesi hazırlıklarda arkadaşları ve nedimeleriyle beraber olan Subaşı tepeden topuz saçları ve özgün tavırlarıyla yine çok şık.

şeyma Subaşı saç modelleri

Düğünden öncesinde verdiği pozda saçlarında yine değişikliğe giden Şeyma Subaşı saç, elbise ve makyaj uyumu son derece harika görünüyor!

Şeyma subaşı saç modelleri

Sosyal medya hesaplarında çok takip edilen Şeyma Subaşı, sürekli gezmesi ve modaya dair paylaşımları ile takipçilerinden büyük beğeni toplamaktadır.

Aşağıda Şeyma Subaşı’ya ait casual tip uzun saç modellerine göz atabilirsiniz.

şeyma subaşı uzun saç modelleri

şeyma subaşı uzun saç modelleri

Casual tarzda takılan Şeyma Dalgalı saçları ile de kadınların gözdesi olma yolunda ilerliyor.

şeyma subaşı uzun saç modelleri

Kahkül saçları tercih eden Subaşı kadınların en çok tercih etmek istediği fakat edemediği saç modelleri ile karşınızda!

şeyma subaşı uzun saç modelleri

Casual saçlarla farklı bir hava katan Subaşı aşağıdaki görselde daha çok üniversite gençlerine, plaj ve spor salonu tercihlerine hitap etmektedir.

şeyma subaşı uzun saç modelleri

Daha klasik bir tercih yapan Subaşı düz, dalgalı saçlarıyla kadınların gözdesi olmaktan vazgeçmiyor.

şeyma subaşı uzun saç modelleri

 

 

Şeyma Subaşı, sürekli gezip yeni yerler keşfeden bir tarza sahiptir. Aşağıda Şeyma Subaşı’ya ait tatil & gezi saç modeli örneklerini bulabilirsiniz. Lütfen beğendiğiniz modeli yorumlardan belirtiniz. Teşekkürler.

 

şeyma subaşı tatil saç modelleri

şeyma subaşı tatil saç modelleri

şeyma subaşı tatil saç modelleri

Lütfen beğendiğiniz modelleri yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Yorumlar kapatıldı.