Düğünlerin geride kalmasıyla akılda kalan saç stilleri!

Yaz mevsiminin yavaş yavaş sona ermesiyle düğün sezonu yavaşlamaya başladı. Bu yavaşlamayla beraber kadınlar saç stili arama konusunda da bir yavaşlama meydana geldi. Ama ansızın yaz, kış demeden gelen o düğün davetiyesiyle beraber nasıl bir saç modeli seçeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Sizler bütün yazı takip etmektense bizler size kısa yoldan akılda kalan saç modellerini derledik.

AT KUYRUĞU;

Bu model bizleri fazla yormadan kolay ve rahat bir şekilde yapılmaktadır. Sizler de biliyorsunuz ki yıllardır gelen süreçte en çok tercih edilen saç modellerinden birisidir. Bu yaz düğünlerde, özel günlerde at kuyruğu modeli biraz farklılık göstererek burgulu tarza döndü. Zahmetsiz bir şeklide şıklık katan bu modelin yapılması da bir hayli kolay. Saçlarınızı ikiye ayırıp sağ tarafı at kuyruğu olarak düğer tarafı da burgu şeklinde ayırarak sprey yardımıyla kolayca yapılabiliyor.

ÖRGÜ MODELİ;

Örgü saç modelleri yıllardır en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer almaktadır. Bu saç modeli sadece düğünlerde değil son zamanlarda her yerde karşımıza çıkar oldu. Okullarda öğrenciler dahil olmak üzere her yerde tercih edilen bu saç modelinin yapımı da çok kolay. Çocukluğumuzdan bu yana ilk olarak öğretilen model olan örgü saç stilini her kadın rahatlıkla yapabilir. Son zamanlar yavaş yavaş tarz değiştirmiş olsa da yine en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

ŞIK TOPUZ;

Topuz saç modelleri yıllardır en çok tercih edilen ve topuzsacmodelleri.com ailesi olarak bizlerin en çok sevdiği saç modellerinden birisidir. Topuz saç modelleri düğünlerde sadece davetlilerin değil gelinlerin de tercih ettiği saç modellerinden birisidir.

Düğüne yada başka bir yere giderken yapılabilecek saç stillerinden birisidir. Topuzun bir çok seçeneği mevcut olsa da biz sizlere klasik olan topuz modelini öneriyoruz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

 

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın