Abiye Saç Modelleri ve Makyaj Tercihleri

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte düğünlerde yaklaşmaya başladı. Düğünler kadınlar için daha doğrusu herkes için önemli bir anıdır. Bu anı hiçbir zaman unutulmasın istenir. Fotoğraflarda da  şık ve alımlı görünmek isteriz. Bunun en kolay çözümü saç modelinizden ve makyajınızdan geçer.

2018 porselen makyaj

Kadınlar için abiye modelini seçtikten sonra en önemli şeydir saç modelleri ve makyajı. Bu ikisi olmadan o abiyeninde bir manası kalmamaktadır.  Sizleri farklı ve şık gösterecek olan abiyeniz ve  makyajınızdır. O yüzden sizler için abiye saç modellerini daha öncesinde derlemiştik.


⇒İlginizi çekebilir: Abiye Saç Modelleri 2018-2019


ABİYE SAÇ MODELLERİNE MAKYAJ TERCİHLERİ!

Makyaj kadınlar için olmazsa olmazlardandır. Saçlarınızı ve elbisenizi gösterecek olan makyajınızdır. Makyaj tercihinizi yaparken yüzünüz dışında boyun bölgenizi de fondöten aracılığıyla kapatmayı unutmayın. Bu hamle makyajın can damarıdır.

Bizler sizin için porselen makyajı derledik. Diyebilirsiniz ki gelinler zaten porselen makyaj tercih ediyor, Gelin ile pişti mi olalım. Gelinlerin makyajı kuaförde zaten yapılıyor. Sizler bunu kuaför dışında eviniz de de rahatça yapabilirsiniz. Sadece yukarıda bahsettiğimiz önemli detayı atlamayın yeter.

PORSELEN MAKYAJ:

Makyaj denilince akla ilk gelen makyaj tarzlarından biri olan porselen makyajı evde kolayca yapmak istiyorsanız teninize uygun bir fondöten, kapatıcı, allık ve transparan pudraya ihtiyacınız olacaktır. Tabii bir de ruja. Porselen makyaj sizlere pürüzsüz bir cilt sunmaktadır.

Porselen makyaj nasıl olmalı, nasıl yapılır? Gibi sorularınız için –> Porselen Makyaj Teknikleri

2018 porselen makyaj

Aşağıdaki fotoda olduğu gibi parlak ve göz alıcı bir ruj sizlere farklılık katacaktır.

2018 porselen makyaj

2018 porselen makyaj

2018 porselen makyaj

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Beğendiğiniz gönderileri bizlere yorum aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın