Aslıhan Malbora Saç Rengi ve Saç Modelleri!

Aslıhan Malbora son yılların yıldızı parlayan oyuncusunun belkide şu aralar merak edilen fiziksel özelliği şuan rol aldığı dizideki kahkülleri. Başarılı oyuncunun saç rengi ve saç modeli ile alakalı bilgi vermeden önce dilerseniz ünlü oyuncuyu tanıyalım. Ünlü oyuncu 1 Mart 1995 doğumlu ve balık burcudur. 1.63 metre boyunda, 52 kilo’dur. Ünlü oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği ve Kimya Mühendisliği Bölümü’nde eğitimini devam ettirmektedir. Akademi 35.5 Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.  Ünlü oyuncu ilk olarak ekranlara ATV’de  yayınlanan ‘ Seven Ne Yapmaz’ dizisinde Zeynep karakteri ile giriş yapmıştır. Daha sonrasında yine ATV ekranlarında yayınlanan ‘Ağlama Anne’ dizisinde Zeynep karakterine can vermiştir. Kısa süreli bir dizi olmasına rağmen başarısı ve güzelliği ile dikkatlerden kaçmamıştır. Şu sıralar Fox ekranlarında yayınlanan  ‘Her Yerde Sen’ dizisi ile karşımıza çıkan başarılı oyuncunun dilerseniz saç rengi ve modeli ile ilgili detaylı bilgilere göz atalım. Ayrıca yine aynı dizide başrol oynayan Selin karakterine hayat veren Aybüke Pusat ve saçlarıyla alakalı merak edilenleri de bu yazıdan öğrenebilirsiniz.

Aslıhan malbora saç modelleri

Aslıhan Malbora Saç Rengi!

Güzel oyuncu doğal saç rengi olan koyu kumraldan vazgeçmemektedir. Yaşının küçük olmasından ve bu rengin kendisine çok yakışmasından dolayı kendisini bu isabetli karar için tebrik ediyoruz.

Aslıhan Malbora Saç Modeli!

Güzel oyuncu saçlarını uzun kullanmaktadır.  Bu aralar saçlarında kahkül kullanıyor ancak bu kahkül kendi tercihi mi yoksa rol gereği mi bilinmez ama kendisine çok yakıştığını ve tatlı bir hava kattığını söylemeden geçmek istemedik.

Aslıhan malbora saç rengi

Aslıhan malbora saç modelleri

Aslıhan malbora saç rengi

İlginizi Çekebilir: Aybüke Pusat Saç Modelleri ve Saç Rengi

 

Yorumlar kapatıldı.