Sarı Saç Renklerini ve Sarı Tonlarını Keşfedin!

Sarı saç rengi hepimizin isteyip de cesaret edemediği saç renklerinden birisidir. Türkiye’de her 10 kişinden 4’ü sarı saç rengini kullanmaktadır. Sarı saç renginde boyalar çok önemlidir. Bildiğimiz gibi bir çok sarı saç rengi vardır. Bunları sıralayacak olursak bence ilk sırada Küllü sarı saç rengi gelmektedir. Peki bu sarı rengin birçok halini beraber inceleyelim..

KÜL SARISI SAÇ RENGİ

Son yılların trend saç rengi kül sarısıdır. Yıllardır tercih edilen bu model popülerliğini yitirmemiş ve hala en çok tercih edilen saç rengi haline gelmiştir. Değişiklik yapmak isteyen kadınların küllü sarı saç rengini tavsiye ederiz. Şunu da unutmadan söyleyelim ki en önemlisi ten renginizdir. Sizler ten renginiz doğrultusunda kendinize yakışacak olan rengi galerimizden bulabilirsiniz.

BAL SARISI

İlk kez saçlarınızı sarıya boyatmayı düşünüyorsanız bal sarısı tam sizler için diyebiliriz. Saç renginiz de ki küçük açılmalar yüzünüze aydınlık katacaktır. Bal sarısı hem sarışın olma isteğinizi karşılayacak hem de kumral saç tonundan çok da uzak olmadığı için kumrallıktan da sizi uzaklaştırmayacaktır.

ÇİLEK SARISI

Sosyal medyalar da çokça karşımıza çıkan ünlülerin tercihi olan çilek sarısı saç rengi bu yılın moda renkleri arasında diyebiliriz. Çilek sarısı saç rengi Nicole Kidman , Amy Adams gibi yurt dışında ünlüler tarafından kullanılmaktadır. Birçok ton rengi olan çilek sarısı saç rengini biz sizlere koyu parlak renklerini öneririz. Koyu parlak renkler saçları daha güzel gösterecektir. Eğer saçınızın doğal rengi sarı ya da kızıl tonlarındaysa çilek sarısı tonunu denemenin tam zamanı. Rose gold olarak da anılan bu renkte kızıl ve sarının karışımından yapılan gölgelendirmelerle dinamik bir stil elde ediliyor.

PLATİN SARI

Sarı renk saçlarınız varsa ve daha marjinal bir sarı yaptırmak istiyorsanız kesinlikle platin sarı öneririz. Ülkemizde platin sarı saç rengi tam olarak bir rengi karşılamasa da Platin sarı saç rengi daha çok beyaza yakın olarak tercih edilmektedir. Sizler boyatmadan sarı saçlarınızın rengini açtırmak isterseniz o zaman sizleri Papatya suyu ile saç rengi nasıl açılır? yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

ALTIN SARISI

Son zamanlarda televizyonlarda , sosyal medyalar da sürekli karşımıza çıkan ve bu saç rengi için kuaförlerin kapısını aşındırdığımız altın sarısı saç rengi bu yıl da önceki yıllar gibi trend. Siyah ve koyu saçlara sahipseniz altın sarısı saç rengini kendi imkanlarınızla elde etmeniz imkansız gibi bir şeydir. Altın sarısı saç rengini açık cilt tonuna daha çok yakıştığını söyleyebiliriz. Altın sarı saç rengini tam istediğimiz renk olmayabiliyor. Bu renk için güzelce bir boya araştırması  yada kaliteli kuaför araştırması yapmanızı öneririz.

DİPNOT: Cilt alt tonunuza göre saç renginizi ve modelinizi  bulabilirsiniz.

–>Cilt Alt Tonuna göre Saç modelleri!

 

Fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş yapabilirsiniz. 

YARARLI BAĞLANTILAR:

Site ana sayfası –> Topuz Saç Modelleri

 Can alıcı Saç Renkleri için –> En çok Tutulan Saç renkleri

Yorumlar kapatıldı.