Kıvırcık saçları kolay şekillendirme yolları!

Kıvırcık saçların zorlu olduğunu ve zahmet istediğini düşünebilirsiniz. Kıvırcık saç: kimilerinin doğal yollardan sahip olduğu ve şanslı hissettiği kimilerinin de çok paralar döküp elde edemediği saç modelidir. Kıvırcık saçlar ele avuca sığmaz,söz dinlemez. Üstelik kabarmaya ve elektriklenmeye eğilimlidir. Bu tür sorunları yaşamamak için kıvırcık saçlarınıza ayrıca bir bakım ve özen göstermeniz gerekir.

Kıvırcık saç modelleri

Hızlı ve kolay bir şekilde kıvırcık saçlarımızı zahmetsizce şekillendirmek isteriz. Ne yazık ki bu kolay bir iş değildir. Her gün toplamak yıkamak gerekir. Bu durumda oldukça zaman alır. Acil bir işiniz olduğunda zamanınız kısıtlı olabilir. Bunun için sizlere hazırladığımız basit ve pratik kıvırcık saç şekillendirme önerilerimize göz atabilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇLARI KOLAY ŞEKİLLENDİRME 

  • Kıvırcık saçlarınızı sağa sola doğru ayırabilir, yandan tokalarla sabitleyebilirsiniz.
  • Kıvırcık saçlarınızla uğraşmadan evden çıkmak istiyorsanız saçlarınızı ördürebilirsiniz. Bu adım sizleri birkaç gün götürür.
  • Basit bir örgü ile ense topuzu veya dağınık topuz yaptırabilirsiniz.
  • Örgü konusunda çok fazla yeteneğiniz yoksa bir arkadaşınızdan yardım alabilir yada saçlarınızı sağa ve sola olmak üzere ikiye ayırabilir onları da burgu ile ensenize ikili topuz sağlayabilirsiniz.
  • Saç bantlarından faydalanarak kusursuz bir görünüm sağlayabilir ve uğraşmadan evden çıkabilirsiniz.
  • Kıvırcık saç modelleri çoğu modelleri kaldırabilir olup ekstra olarak at kuyruğu modelini deneyebilirsiniz.
  • Bunlarla dahi uğraşmak istemiyorsanız daha basit bir yolu var bir adet sprey yardımıyla saçlarınızı tepeden ve yarım toplayabilir, doğal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇ MODELLERİ GALERİSİ

Galerimizde fotolar tam boyutta görüntülenebilir olup, yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş yapabilirsiniz. Aşağıda ki yararlı bağlantılar kısmından kıvırcık saç modelleri yazımıza ulaşabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

YARARLI BAĞLANTILAR:

Kıvırcık topuz saç modelleri ile önemli günlerde tarzınızı belirleyin!

Kıvırcık Saç nasıl kullanılmalı?

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Bir Cevap Yazın