Kısa saçlarınız için denemeniz gereken kat stilleri!

Yeni saç stili aramak için harika bir zamandayız. Son zamanların en çok tercih edilen saç stili katlı saç modelleri. Yeni trend olan katlı saç modelleri sizlere ekstra şık bir görünüm katarken kolay bakım imkanı sunuyor. Katlı saç kesim modelleri kısa saçlarla daha iyi duran katlı saç stilleri bazen tercihe dayalı uzun saçlarla da tercih edilebilmekte.

Katlı saç modelleri

KATLI SAÇ STİLLERİ;

Katlı kısa saç modellerini genellikle saçlarıyla daha az uğraşmak isteyen kadınların tercihi. Bu kesim genellikle ince saç tellerine ve orta uzunlukta saçlara sahip kadınlar daha çok yakışıyor. Son zamanların en çok tercih edilenler listesinde yer alan;

  • Trend katları
  • Pixie katlar
  • Kalın katlar
  • Modern katlar
  • Cesur ve seksi katlar

Olarak daha birçok kısa katlı saç kesim modelleri tercih edilmektedir. Bu saç kesim modellerini pek çok kadın tarzlarına uyarlamış görünüyor. Hareket halinde, yoğun tempoda her şekilde rahat olmasıyla her ortama uyum sağlayan bu saç stilleri son zamanların gözdesi. Çoğunlukla her yüz tipine yakışan katlı saç modeli her kadının rahatlıkla tercih edebileceği saç stilleri arasında yer almaktadır.

Katlı saç stillerini tercih ederken yapmanız gerek şey modelinizi iyi seçmek olacaktır ve tabii bir de cesarete ihtiyacınız olacaktır.

Yukarıda galerimizde fotolar üzerinde dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

BOB & LOB KESİM;

Bu yılın en çok tercih edilen saç kesimleri arasında tabi ki bob ve lob saç kesim modelleri yer almaktadır. Bob & Lob kesim saç stilleri her yüz şekline yakışan ideal bir saç kesim modelidir. Sadece ihtiyacınız olan şey biraz cesarettir. Kısa saç modelleriniz ile sizlere büyük rahatlık sağlayan bob & lob saç kesim modelleri sizlere çok yakışacak ve şık gösterecek bir kesim stilidir.

Bob & Lob saç kesim modellerine ulaşmak için–> Kısa Saç Modelleri.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın