Yarım topuz saç modelleri ve yapılışı.

Yarım topuz, hem güzel bir topuz saça sahip olmak isteyip hem de çok uğraşmak istemeyenlerin en büyük gözdelerinden birisi. Pratik oluşuyla birçok kadının tercihi olan yarım topuz saç modellerini ve nasıl yapılacağını bu başlıkta öğrenebilirsiniz.
Yarım topuz sadece gündelik olarak kullanım için değil, aynı zamanda önemli davetlerde de kullanabileceğiniz, pratik olduğu kadar hoş bir görünüm de ortaya koyan bir saç modelidir.

Yarım topuz saçlara sahip olmak için saçınızı düzleştirmenize de gerek yok. Dalgalı saçlarla görünümü daha da güzel olan bu saç modelinde, saçlarınız ne kadar uzunsa o kadar hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.
Yarım topuzu saçınızın istediğiniz bölgesine koyabilirsiniz.Bunu belirlerken yüz şeklinize göre deneme yanılma metoduyla doğru bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Yarım topuzunuzu; lastik toka yardımıyla saçlarınızın bir tutamını tutarak, toka içinde kalan bölgeyi daire şeklinde toka etrafında sararak yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki videodan yarım topuzun nasıl yapılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.


Video “Damla Kalaycık” Youtube kanalından alınmıştır.

YARIM TOPUZ MODELLERİ GALERİSİ

Site ana sayfası –> Topuz Saç Modelleri

YARARLI BAĞLANTILAR:

SALAŞ TOPUZ SAÇ MODELLERİ VE YAPILIŞI!

TOPUZSACMODELLERİ.COM

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın