Yıla damga vuran bakır tonları ile renginizi belirleyin!

Yaz aylarının geride kalmasıyla beraber moda haftalarında, podyumlarda, plajlarda boy gösteren renkleri sizleri için derledik. Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber kadınlar saç renklerinde değişim modellerde ise farklılık aramaktadırlar. Geride bıraktığımızın yazın trendleri ise merak konusu olmaya devam ediyor. Gelin hep beraber bu merakınızı giderelim.

Yeni trendleri denemeyi seviyorsan bu saç renkleri tam sana göre. Son zamanların geride kalan; Küllü saç rengi, sarı saç rengi, kızıl, bakır, kahve tonları saç renkleri bu yılın moda renkleri arasında ilk sıralarda yer almaya başladı.

Kahve ve kestane tonları saç renkleri ulaşmak için –> Kestane saç renkleri.

Bronz kahve, çikolata, kızıl kahve tonlarını anlattığımızı yazımızı okuduktan sonra bakır saç rengi olarak devam edebiliriz.

Renkler konusunda yıllardır en çok tercih edileni sarı ve tonlarıdır. Sarı saç renklerinden kolayca vazgeçemeyen kadınlarımız, vazgeçtikten sonra kahve yada bakır tonlarına geçiş yapmaktadırlar.

BAKIR SAÇ RENKLERİ;

Bakır tonları son zamanlarda en çok trend olan renkler arasındadır. Kadınların daha çok dizi ,film ve sosyal medyalarda karşılarında çıkan bu tonları denemek isteyip çoğu cesaret konusunda karasız kalmaktadırlar.

Bakırın birçok tonu mevcuttur. Tarçın bakır saç tonları ve koyu bakır saç renkleri oldukça tercih edilmektedir. Açık ve kumral tenli kadınlara daha çok yakışan ve onları daha kadınımsı gösteren bir saç rengidir.


BAKIR-BAL KÖPÜĞÜ SAÇ RENGİ;

Son sezonların en çok tercih edilen saç tonları arasında pastel tonlar, sarı tonları ve tabi ki bakır saç renkleri tercih edilmektedir. Bakır yansımalı bakır tonları son zamanların en çok tercih edilen saç renkleri arasında yer almaktadır. Açık tenli kadınlara son derece harikulade bir vurgu sağlayan ve onlara şıklık katan saç rengidir bakır-bal köpüğü saç rengi.

Sarı ve tonları renklere ulaşmak için tıklayınız.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

YARARLI BAĞLANTILAR:

2017-2018 Trend Saç Renkleri ve Modelleri

 

 

Ece Gundogdu

Saç bakımı, makyaj teknikleri üzerindeki araştırmalarımı burada paylaşacağım.

Bir Cevap Yazın