Yuvarlak yüzlü kadınlara saç modelleri önerisi.

Saç modellerimiz yüz şeklimiz ile doğru orantılıdır. Yüz şeklimize göre saçlarımızı yaparız yaptırırız. Fakat çok az insan yüz şekline önem verir. Yüz şekilleri saçlarımızın modellerini ve rengini gösterir. Peki sizler saç modellerinizi yaparken yüz şeklinize önem veriyor musunuz?

Yuvarlak yüze saç modelleri

Yuvarlak yüz şeklinin düğer yüz hatlarına göre daha yumuşak ve estetik bir görünümü vardır. Bu yüz şekline sahipseniz şunu belirtelim ki çok şanslısınız. Yuvarlak yüz şekli her türlü saç modeline uyum sağlamaktadır. Eğer sizler saç modelinizi seçerken yüz şeklinize önem vermiyorsanız büyük ihtimalle yuvarlak yüz şekline sahipsinizdir.

Yuvarlak yüz hatlarına sahip olanlar için en güzel saç modellerini sizler için derledik.

YUVARLAK YÜZLÜLERE SAÇ MODELLERİ

PİXİE (PERİ) KESİM SAÇ MODELİ

Peri kesimi saç modeli: yüz hatlarını net bir şekilde ortaya çıkaran , her bir kat saçın uzunluğunun ve hacminin farklı olmasıyla kesilen saç modellerine peri saç modeli denir. Kısa saç modeli ile oldukça benzerlik gösteren bu saç modelinin en güzel yanlarından biriside sıcak havalarda rahat oluşu ve gün içerisinde zahmetsiz olmasıdır.

Peri kesim saç modellerine ulaşmak için –> Peri Saç modelleri

BOB KESİM SAÇ MODELİ

Klasik kesim Bob saç modelleri herkes tarafından yaptırılabilen bir saç şeklidir. Bob saç modeli ;  çene hizasında kesilen modeldir. Bu saç kesimi üzerinde modern ve trend olan bir alanda , kişiliğinizi yansıtacak şekilde doğru kısa bir saçla kendiniz özelleştirebilirsiniz. Yuvarlak yüz şeklinize de en ideal olan kısa saç modelleridir.

Bob kesim saç modellerine ulaşmak için –> Bob Saç Modelleri

LOB SAÇ MODELİ

Lob kesim saç modelleri düz ve şık kesim bir saç modelidir. En çok sarı loblarda tercih edilir. Lob saç kesimi ; omuz hizasında kesilen küt saçlardır. Türkiye de en çok tercih edilen modeldir. Omuz hizasında olduğu için kadınlar daha çok tercih etmektedir. Yüz şeklinize en uygun saç modellerinden birisi olduğu için en çok tercih edilen modellerden birisidir.

Lob kesim saç modellerine ulaşmak için–> Lob Saç Modelleri

DALGALI SAÇ MODELİ

Dalgalı saç modelleri hepimizin isteyip ulaşamadığı kimilerimizin doğuştan şanslı olduğu saç modellerinden birisidir. Yıllardır çokça tercih edilen bu modeli yapmak o kadar da zor değil. Doğuştan şanssız olduğunuz için üzülmeyin saçlarınız dalgalı olmasa da yüz şekliniz yuvarlak. Saç modelini maşa ve benzeri araçlarla yapabilirsiniz.

Dalgalı saç modellerine ulaşmak için lütfen –> Dalgalı Saç Modelleri

KAHKÜL SAÇ MODELİ

Uzun yıllardır genç kızların tercih ettiği, popülaritesini hiç bir zaman kaybetmeyen kahkül saç modeli son zamanlarda yaş ayrımı yaptırmadan her kadının tercihi haline gelmiştir. Kahkül saç modelleri genellikle saçların kesimine, rengine ve biçimine ayrı bir hava kattığından dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Yuvarlak yüz şekline de kusursuz yakışıyor.

Kahkül saç modellerine ulaşmak için –> Kahkül Saç Modelleri

DAĞINIK TOPUZ SAÇ MODELİ

Topuz saç modelleri yıllardır süregelen şüphesiz en çok tercih edilen saç modelidir. Her türlü etkinliğe sizi hazırlayan rahat bir saç modelidir. Topuz saç modellerinin yan dallarından birisi olan Dağınık topuz saç modeli günden güne hızla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlanmıştır. Yüz tiplerine de en uygun saç modellerinden birisidir.

Dağınık topuz saç modellerine ulaşmak için lütfen –> Dağınık Topuz Saç Modelleri

SALAŞ TOPUZ SAÇ MODELİ

Topuz saç modelleri hayatın her zamanında en kullanışlı saç olmuştur. Çünkü bazı zamanlar saçlarımıza ayıracak vaktimiz olmayabilir. Bir acelemiz olabilir işe yetişmemiz gerekebilir. Eğer dağınık olmayı da seviyorsak topuz saç modelleri işte o zaman en çok tercih edilir hale geliyor. Salaş topuz saç modeli yuvarlak yüz şeklinize de en uygun olacak olan bu saç modeli sizleri eşsiz ve şık gösterecektir.

Salaş topuz saç modellerine ulaşmak için –> Salaş Topuz Modelleri

**Galerimizde fotolar üzerine dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta gösterilmektedir. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Bir Cevap Yazın