Karamel Saç Renkleri ve Karamel Tonlarına dair her şey!

Saç rengi seçmek kadınların zorlandığı konuların başında gelir. Saç rengi konusunda çok kararsız olan kadınlar bir türlü saç renklerini seçemezler. Bu her kadının başına gelmiştir. Öncelikle detaylı bir araştırma evresi vardır bu işin. Sonrasında da biraz cesaretle saç rengi değiştirilir.

Karamele dair herşey

KARAMEL SAÇ RENKLERİ;

Kadınların çoğu karamel rengini beğenir. Beğenmeyen kadın sayısı oldukça azdır. Karamel ve tonları her zaman canlı ve gösterişli bir görünüm katar. Karamel saç rengi bir çok tona sahiptir. Bu tonlar;

  • Bal köpüğü
  • Bakır Karamel
  • Bal Karamel
  • Açık&Koyu Karamel
  • Kızıl Karamel
  • Altın Karamel
  • Karamel Kahve

Olarak daha bir çok renk olarak değişiyor. Yukarıda ki renkler bu yılın en çok tercih edilen Karamel ve tonlarıdır. Bal köpüğü saç – bakır saç rengi son zamanların en çok tercih edilen , moda haftalarında ve podyumlarda en çok boy gösteren saç rengi arasında yer almaktadır.

Bal köpüğü – bakır saç rengine ulaşmak için –> Bakır Saç renkleri

Genellikle beyaz , kumral ve buğday tenli kadınların daha çok tercih ettiği bu renkler dalgalı saç modelleri ile harikulade görünmektedir. Parlak ve şık bir görünüm sağlayan karamel tonlarını bir kez denedikten sonra vazgeçemeyeceğinize eminiz.

Bal karamel;

Bal karamel tonları kadınların en çok sevdiği ve vazgeçemediği saç renkleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Açık&Koyu karamel;

Açık ve koyu karamel tonları tamamen kişinin isteğine kalmış bir saç rengidir. Karamel tonlarını düşünüyorsanız bu kararı en iyi sizler verebilirsiniz.

Kızıl karamel;

Kızıl her kadının istediği fakat yaptırmaya cesaret edemediği ayrıca da en çok tercih edilen saç renkleri arasındadır. Bu saç rengini tercih ettiğiniz de asla pişman olmayacaksınız.

Altın karamel;

Altın karamel tonları her tene uygun saç renkleri arasındadır. Beyaz, esmer yada melez farketmez. Saçlar her türlü sizleri gösterecektir.

Kahve karamel;

Kahve karamel tonlarına kimilerimiz doğuştan sahip olsa da kimilerimiz de sonradan bu saç rengini yaptırmak isteriz. Eğer öyleyse neden bekliyoruz.

Yukarıda galerimizde fotolar üzerinde dokunduğunuzda/tıkladığınızda tam boyutta görüntülenmektedir. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz.

Karamel rengi nasıl korumalıyız?

Karamel saçların bakımı oldukça önemli ve zordur. Bu güzel renge ve saça oldukça dikkatli bakmanızda fayda vardır. Saç boyalarına yönelik şampuan kullanmanızda oldukça fayda vardır. Saç kremini de unutmamak lazım. Bunun yanında şekil verdikten sonra saç spreyi kullanmalı ve haftada bir düzenli olarak saç maskesi yapmalısınız. Kişisel bakım kısmından saç bakım kategorisine ulaşabilirsiniz.

Site ana sayfası için–> Topuz Saç Modelleri

Yararlı bağlantılar;

Trend Saç Renkleri ve Tonları