Demet Evgar Saç Modeli ve Saç Rengi

Demet Evgar; 1980 doğumlu dizi ve sinema oyuncumuz birçok projede yer almıştır. Bu projelerinden hayatının dönüm noktası 1 kadın 1 Erkek dizisi olmuştur diyebiliriz. Daha birçok dizi ve projede yer alan güzel oyuncumuzun yaptığı işleri anlatmakla bitmez.

Demet Evgar Saç

Son zamanlar da Avlu adlı dizide gerek oyunculuğu gerek güzelliği ile tekrardan ekranlar karşısına geçen güzel oyuncumuz Deniz Demir karakterine hayat vermektedir. Sadece oyunculuğu ve güzelliği ile değil saç modelleri ve saç rengi ile de kadınların büyük beğenisini kazanan güzel oyuncumuzun saç modellerini ve rengini sizler için derledik.

DEMET EVGAR SAÇ RENGİ 2018

Doğal saç rengi kumral olan güzel oyuncumuz saç rengi konusunda sürekli bir değişim içerisinde. Beyaz tenli ile çoğu saç rengini seksi bir şekilde taşımaktadır. Avlu dizisinde doğal saç rengini tercih ettiğini söyleyebiliriz.

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

DEMET EVGAR SAÇ MODELLERİ 2018

Saç modelleri konusunda kısasından uzununa kadar pek çok farklı model tercih eden bir zamanlar kahkül modeli ile kızlara yeni bir trend açan oyuncumuz Avlu dizisinde de kahküllü modelden vazgeçmeyip dalgalı kahkül ile karşımıza çıkmaktadır.

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

Demet Evgar Saç

Site ana sayfası için –> Topuz Saç Modelleri

Sitemizde fotolar tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla geçiş sağlayabilir, aşağıdan farklı konulara erişebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir