Stil denemeleri: Tarz kısa saç kesim modelleri sizler için!

Kısa saç modelleri kadınların cesaret edemediği saç modelleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Cesaret eden kadınların ise bu saç modelinden vazgeçemedikleri görülmüştür. Sizlerde kısa saç modellerini denemek istiyorsanız yada zaten kısa saçlarımız var sadece farklı kesimler denemek görmek istiyoruz diyorsanız doğru yerdesiniz.

Kısa saç modelleri genellikle bob ve lob olarak ayrılır. Kadınlar sıklıkla bob, lob modellerinden vazgeçemezler. Halbuki birçok kısa saç kesimi ve tarzı vardır. Bunları uzun uzun sizler için anlattığımız yazımıza hemen geçiş sağlayalım.

KISA SAÇ MODELLERİ

Kısa saç denilince aklan gelen bob ve lob dışında kadınlarında sıklıkla tercih ettiği ama tercihi zor saçlarda mevcuttur. Bunlar arasında Rihanna modeli, 3 numara modeli, omuz yada kulak hizasında katlı kısa modeller olarak bir çok saç kesimi ve modeli mevcuttur. Sizler için kısa saç modelleri üzerinde en çok peri kesim saçlarda duruyoruz. Sizlerde bu saç modellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yararlı bağlantılar: Peri kesimi kısa saçlar

Aşağıda galerimizde fotolar üzerine tıkladığınızda/dokunduğunuzda tam boyutta görüntüleme yapmaktadır. Yön tuşlarıyla fotolar arası geçiş sağlayabilirsiniz. Yorum aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Site ana sayfası için –> Topuz Saç modelleri

İlgili bağlantılar: Kısa Saç Modelleri 2019 tercihleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir